امروز: پنجشنبه 01 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1396 - 09:16
معاون وزیر آموزش‌وپرورش:

اتحاد خبر: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: حقوق فرهنگیان تا آخر وقت روز دوشنبه به حسابشان واریز شد و از اواخر هفته پرداخت اضافه کار و حقوق حق التدریس‌ها و سرباز معلم‌ها انجام می‌شود. علی الهیار در مراسم افتتاحیه مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان استاد نبوی در بوشهر اظهار داشت: این مرکز مجهز از امشب در خدمت فرهنگیان خواهد بود و برای گذران...

اتحاد خبر: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: حقوق فرهنگیان تا آخر وقت روز دوشنبه به حسابشان واریز شد و از اواخر هفته پرداخت اضافه کار و حقوق حق التدریس‌ها و سرباز معلم‌ها انجام می‌شود. علی الهیار دوشنبه‌ شب در مراسم افتتاحیه مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان استاد نبوی در بوشهر اظهار داشت: این مرکز مجهز از امشب در خدمت فرهنگیان خواهد بود و برای گذران ایام تعطیلی و ارائه خدمات رفاهی و تفریحی در خدمت‌ آنها خواهد بود.

 

به گزارش مهر، وی اضافه کرد: معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش دارای چهار وظیفه اصلی است که اگر خوب و دقیق‌تر کار کنیم به دستاوردهای بهتری دست خواهیم یافت و خدمات بهتری ارائه خواهد شد.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش بیان کرد: هر کاری که کرده‌ایم وظیفه است و افتخار برای ما این است که این مجموعه را منسجم اداره کنیم که از همه منابع حداکثر بهره‌وری را داشته باشیم و رضایت را در دل فرهنگیان ایجاد کنیم و بتوانیم در تحقق اهداف آموزش و پرورش موثر باشیم.

 

وی ادامه داد: ماهانه دو هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان حقوق پرداخت می‌کنیم و تامین این هزینه برای خزانه برنامه‌ریزی دقیق و سنجیده می‌خواهد که سر وقت عمل کنند و تلاش ویژه‌ای در این زمینه صورت می‌گیرد.

 

الهیار اضافه کرد: امشب ساعت سه و نیم بامداد حقوق فرهنگیان به حسابشان واریز خواهد شد و از اواخر هفته هم پرداخت اضافه کار اداری و حقوق حق التدریسی‌ها و سربازان شاغل نیز در دستور کار قرار می‌گیرد و تلاش داریم تا قبل از پایان سال بتوانیم این مطالبات را به صورت کامل پرداخت کنیم.

وی بیان کرد: در خصوص سیاست‌های رفاهی نیز از دیرباز برای اینکه شرایط معیشتی فرهنگیان خوب تامین شود، توسعه مراکز رفاهی در دستور کار بود که در بخش‌های تفریحی و درمانی و . . . خدمات دهی شود.

 

الهیار ادامه داد: در کل کشور شبکه بزرگی از این مراکز را داریم که باید همیشه به فکر انسجام‌بخشی و ارتقای کارآمدی آنها باشیم و مجموعه عواملی را ایجاد کنیم که در خدمت فرهنگیان خوب عمل کنند.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش افزود: تقویت و توسعه مراکز آموزشی و رفاهی در دستور کار است و از نظر کمی و کیفی این مراکز را توسعه می‌دهیم.

 

وی ادامه داد: سازماندهی و ساماندهی نظام‌نامه رفاهی فرهنگیان، تقویت و بهبود وضعیت درمانی فرهنگیان و ایجاد الگوی منسجم بیمه فرهنگی و بهبود وضعیت معیشت و مسکن و درمان فرهنگیان از دیگر برنامه‌ها است.

 

الهیار در مورد وام‌های پرداختی به فرهنگیان نیز گفت: توافق‌نامه با بانک را داریم و تفاهم‌نامه برای پرداخت یک بانک دیگر هم انجام شده است و بخشنامه به زودی برای پرداخت وام‌های ۳۰ میلیون تومانی نیز انجام می‌شود.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش اظهار داشت: ایجاد و راه‌اندازی باشگاه ویژه پیشکسوتان در همه استان‌ها از برنامه‌های مهم است و در همه استان‌ها شاهد راه‌اندازی این مراکز خواهیم بود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/23 - 07:08
0
0
جناب آقای الهیار
هزاران بار وعده های شیرین تر از این را از زبان شما و دوستان شما شنیده ایم.
به عمل کار برآید به سخن دانی و سخنرانی نیست!
1396/12/22 - 22:21
0
1
اضافه تدریس شاغلان فراموش شده؟!!!!!!!!
1396/12/22 - 14:02
1
0
از این همه شعار خسته شدیم. ما فرهنگیان ناراضی هستیم.تعدادی از مطالبات سال های قبل :
مرخصی ذخیره بازنشستگان اداری سال 95
کمک هزینه ازدواج و فوت سال 95 و 96
مرخصی مناطق محروم از سال60 تا سال 80
حق الزحمه امتحانات سال 95 و 96
و غیره
1396/12/22 - 11:06
0
1
با سلام
از مهرماه تا به الان حقوق سرباز معلم ها پرداخت نشده بخدا حتی ایاب و دهاب برامون سخت شده چه برسه معیشت!!!!! توروخدا حقوقارو واریز کنید شب عیدی شرمنده نباشیم باتشکر
1396/12/22 - 10:24
0
2
با سلام آقای الهیار حق الزحمه امتحانات فرهنگیان نزدیک به دوسال است پرداخت نشده چرا هیچ صحبتی در این مورد ندارید؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین