امروز: چهارشنبه 07 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 اسفند 1396 - 13:06
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛

اتحاد خبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: برای ثبت مجمع عمومی مسئولان فنی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی شهرستان دشتستان، پیگیری های لازم صورت گیرد.به گزارش اتحاد خبر؛ دکتر ماریا خویش دوست در نشست با مسئولان فنی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی دشتستان اظهار داشت: مسئول فني به فردي گفته  مي شود که داراي شرايط لازم...

اتحاد خبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: برای ثبت مجمع عمومی مسئولان فنی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی شهرستان دشتستان، پیگیری های لازم صورت گیرد.


به گزارش اتحاد خبر؛ دکتر ماریا خویش دوست در نشست با مسئولان فنی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی دشتستان اظهار داشت: مسئول فني به فردي گفته  مي شود که داراي شرايط لازم جهت کنترل و نظارت بر توليد در کارگاهها و کارخانجات با مدرك تحصيلي حداقل کارشناسي رشته هاي مرتبط با صنعت غذا و آرایش و بهداشتی باشد.


وی تصریح کرد: مسئول فني بايد به صورت فعال در ساعات توليد و بسته بندي در کارخانـه یا کارگاه  حـضور داشـته باشـد و امـور مربوطـه را نظارت وسرپرستي نمايد و در واقع یک مسئول فنی به عنوان مدیر در کارخانه ها فعالیت می کند.رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: مسئولان فنی باید به قوانین نوین در رشته های کاری خود مجهز باشند و بتوانند این قوانین را در تولیدات کارخانه ها و کارگاه های تولیدی پیاده کنند.


دکتر خویش دوست ثبت مجمع عمومی مسئولان فنی دشتستان را مورد تاکید قرار داده و ابراز داشت: ثبت مجمع عمومی مسئولان فنی دشتستان یک ضرورت است و باید با جدیت دنبال شود.


رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: باید با ثبت مجمع عمومی شهرستان و با توجه به پتانسیل های موجود در دشتستان تلاش کنیم جزو نمونه های استان باشیم و این دور از دسترس نیست.


وی افزود: گام دوم بعد از ثبت مجمع، تشکیل و ثبت صندوق مجمع است که باید با ترکیبی از حقوقدان و حسابدار فرا مجمع تشکیل شود و ترجیحا افراد عضو صندوق، خارج از مجمع انتخاب شوند.


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تاکید کرد: مسئولان فنی کارخانه ها و کارگاه های شهرستان از جانب شبکه بهداشت و درمان حمایت می شوند و تا آنجا که ممکن است تلاش می کنیم فضای لازم برای تشکیل جلسات و غیره را در اختیار مجمع قرار دهیم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین