امروز: دوشنبه 01 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 اسفند 1396 - 13:03
اتحاد خبر: رییس کمیته امداد از پرداخت عیدی افراد تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: مستمری مددجویان ۲۶ اسفندماه پرداخت می شود.

 

اتحاد خبر: رییس کمیته امداد از پرداخت عیدی افراد تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: مستمری مددجویان ۲۶ اسفندماه پرداخت می شود.

 

سیدپرویز فتاح در نشست خبری با بیان اینکه تا امروز ۹۲ درصد از بودجه دولتی کمیته امداد در سال ۹۶ تخصیص یافته است٬ افزود: با توجه به محدودیت منابع دولت٬ این تخصیص در بین دستگاهها تخصیص خوبی است و از حمایت بالاتری در دولت و مجلس برخورداریم.

 

وی ادامه داد: مستمری بهمن ماه به طور کامل برای تمام افراد تحت پوشش کمیته امداد پرداخت شده است و همچنین عیدی افراد تحت پوشش را دغدغه داشتیم که پنج شنبه گذشته پرداخت شد.

 

رییس کمیته امداد اضافه کرد: مستمری اسفندماه برای مددجویان با هماهنگی با سازمان هدفمندی یارانه ها٬ ۲۶ اسفندماه پرداخت می شود.

 

فتاح در پاسخ به سوال خبرنگار مهر٬ در مورد خدمات ارایه شده به مددجویان زلزله زده در استان کرمانشاه گفت: در روزهای نخست زلزله حدود ۱۰۰ میلیارد تومان از محل کمکهای مردمی کمیته امداد تهیه و بین تمامی زلزله زدگان توریع شد. در مرحله بعد تقسیم وظیفه شد و کمیته امداد فقط مسیولیت خدمات رسانی به مددجویان خود را برعهده گرفت.

 

وی خاطرنشان کرد: تمامی مددجویان کمیته امداد چادر تحویل گرفتند و در ادامه هر مددجویی که نیاز به کانکس داشت تحویل گرفت. البته منکر نیستم و شاید افرادی خارج از پوشش امداد کانکس نگرفته باشند. اما ۲۴ هزار کانکس میان مددجویان امداد توزیع شد.

 

رییس کمیته امداد ادامه داد: ۶ هزار واحد مسکن مددجویان در زلزله آسیب دیده است که از این تعداد ۲۵۰۰ واحد باید از صفر بازسازی شود و ۳۵۰۰ واحد نیازمند تعمیر و بازسازی است.

 

وی گفت: به مددجویان اعلام کردیم که همه وام دولت و کمک بلاعوض را دریافت کنند. توافق ما این است که دولت ۳۵ میلیون تومان در مناطق روستایی و ۴۰ میلیون تومان در شهرها وام پرداخت کند. همچنین حدود ۷ میلیون کمک بلاعوض برای امور مختلف پرداخت می شود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین