امروز: يکشنبه 04 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 اسفند 1396 - 17:50

اتحاد خبر: جلسه شورای ترافیک شهرستان دشتستان با حضور کریم آزاد معاون عمرانی فرماندار دشتستان، حجت الاسلام کشاورز امام جمعه سعدآباد، شریفی شهردار، رییس و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر سعدآباد، پور غلام نماینده شورای ترافیک استانداری بوشهر ، سرهنگ حاجی زاده نماینده پلیس راهور ، سرگرد شجاعی رییس پلیس راهور شهرستان دشتستان، منصوریان جانشین ...

اتحاد خبر_اکبر بحرانی: جلسه شورای ترافیک شهرستان دشتستان با حضور عبدالحمید کریم‌ آزاد معاون عمرانی فرماندار دشتستان، حجت الاسلام کشاورز امام جمعه سعدآباد، شریفی شهردار، رییس و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر سعدآباد، پور غلام نماینده شورای ترافیک استانداری بوشهر ، سرهنگ حاجی زاده نماینده پلیس راهور ، سرگرد شجاعی رییس پلیس راهور شهرستان دشتستان، منصوریان جانشین بخشدار سعدآباد، شهرداران کلمه ، تنگ ارم ، آبپخش،شبانکاره و نماینده شهردار برازجان در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش تشکیل گردید.

 

در ابتدا عبدالحمید کریم‌ آزاد ،روان سازی و فراهم نمودن بسترهای لازم با استفاده از قوانین ترافیکی در آستانه سال نو و مسافرت مسافرین به شهرستان از اولویت های شورای ترافیک برشمرد و گفت: شهرداران می بایست مدخل های ورودی و درون شهری را به لحاظ روشنایی، خط کشی عرضی و طولی و نصب تابلوهای علایم راهنمایی و رانندگی بررسی و نسبت به انجام آن عمل نمایند‌ . ایشان در ادامه افزودند: شهرداران می بایست از ظرفیت های درونی و اداره حمل و نقل جاده ای شهرستان استفاده بهینه نموده و نسبت به مرتفع نمودن پیچ های خطرناک و استاندارد سازی جاده ای تلاش مضاعف نموده و حداکثر تا ۹۶/۱۲/۲۵ تصمیمات و مصوبات شورای ترافیک را عملیاتی نمایند. معاون عمرانی فرماندار دشتستان خواستار همکاری تمامی اعضای شورای ترافیک جهت کاهش تصادفات و رفاه حال مسافرین گردید. علیرضا کشاورز امام جمعه سعدآباد طی سخنانی گفت: باتوجه به بعضی از حساسیت های بین بخشی و حذف نام شهرها و مسیرها این عمل را یک پدیده نامیمون عنوان و افزود: در نصب تابلوها همواره می بایست حقوق شهروندان هر شهر لحاظ و قانون مداری را سرلوحه کار خود قرار داده ، ایشان خواستار مرتفع نمودن موضوعات اخیر بین بخش سعدآباد و آبپخش به لحاظ  تابلوهای نصب شده از سوی مراجع ذیربط از جمله فرماندار گردید. وی وحدت و همدلی بین بخش ها را باعث رشد و تکامل در تمام ابعاد دانست. 

 

شریفی شهردار سعدآباد طی سخنانی گفت:شهرداری سعدآباد از یک ماه پیش تاکنون باتوجه به درپیش بودن مسافرت های نوروزی از مسیر سعدآباد به شبانکاره ، گناوه و خوزستان خواستار نصب علایم راهنمایی و رانندگی در محور وحدتیه به سعدآباد و سعدآباد به آبپخش و شبانکاره گردید. ایشان افزودند: این شهرداری مداخل درون شهری را به لحاظ روشنایی و نصب تابلوها عملیاتی نموده و با تمام توان در جهت استقبال از مسافرین نوروزی آماده می باشد.

 

 

شهردار سعدآباد در ادامه گفت: در سطح شهر خیابان ها و مداخل ورودی ای می باشد که می بایست با تصمیم شورای ترافیک نسبت به انسداد و نصب چراغ های راهنمایی در جهت کاهش تصادفات و روان سازی بار ترافیکی انجام گردد. وی خبر از آمادگی این شهرداری جهت نصب دوربین های چندمنظوره در آینده ای نزدیک در سطح شهر سعدآباد داده و از معاون عمرانی فرماندار دشتستان درخواست اختصاص بودجه ی خاص جهت انجام امورات ترافیکی گردید.  منصوریان جانشین بخشدار سعدآباد از مسئولین حاضر در جلسه درخواست بازرسی و نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و همچنین حذف پیچ های خطرناک در روستاهای بخش سعدآباد گردید. در ادامه شهرداران و دیگر اعضای شورای ترافیک با بیان نقطه نظرات خود خواستار بررسی و رفع مشکلات حوزه کاری و مسئولیتی خود گردیدند.
عکاس:اکبر بحرانیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/21 - 08:57
0
1
خروجی؟ نتیجه؟
1396/12/16 - 12:24
0
1
برگزاری چنین جلساتی جدایی از بحث عملکردشان،علتش چیست که جلسه شهرستان در شهر سعدآباد برگزار بشه؟!
هرکسی چنین طرحی داده و کسانی که خود را در قبال شهرسعدآبادمسئول می دانند،این رو متوجه باشند،تعبیر ومفهومش اینست که از خواسته ی بحق ومسلم ودیرینه خود مردم منصرف یا منحرف بشوند،
خیر با برگزاری اینچنین حرکات نمایشی نمیتوان حق شهرستان شدن سعدآباد به باد فراموشی سپرد.
هروقت سعدآبادشهرستان شد اون وقت این جلسات در سطوح بلند وپایه در آن برگزارشود.
از شهردار صادق،خلاق،مبتکر،پرتلاش،انقلابی ومجاهد تشکر ویژه داریم که در بهسازی المان شهری شهرمان وبه نوعی پایگذار یک سنت حسنه ماندگار خدمت صادقانه ونیک رو دراند پی ریزی میکنند برای مسئولین شهرداری وشورای بعدی، تاریخ همه چیز را روشن خواهدکرد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین