امروز: چهارشنبه 01 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 اسفند 1396 - 09:56
رئیس هیئت کاراته خارگ:

اتحاد خبر: رئیس هیئت کاراته خارگ گفت: کاراته‌کاهای خارگی در مسابقات بین‌المللی شوتوکان خوش درخشیدند.

خاراتحاد خبر: رئیس هیئت کاراته خارگ گفت: کاراته‌کاهای خارگی در مسابقات بین‌المللی شوتوکان خوش درخشیدند.


به گزارش مهر؛ مرتضی علی پور اظهار کرد: ورزش کاراته در جزیره خارگ یکی از قدیمی‌ترین رشته‌های ورزشی است که تاکنون مقام‌های زیادی در سطح استان، کشور و حتی جهان کسب کرده است.

 

وی افزود: یکی از موثرترین روش‌های مدیریت ورزش بها دادن به قشر جوان  برای توسعه محور بودن ورزش است، هم اکنون مربیان جوان سکان دار این رشته در جزیره خارگ هستند.

 

رئیس هیئت کاراته خارگ اضافه کرد: این رشته با حدود ۵۰ نفر در آقایان و ۴۰ نفر در بانوان در حال توسعه است که خدمات بسیار مناسبی در حوزه اختصاص سالن و اعزام کاراته کاران توسط اداره ورزش و جوانان خارگ و امور ورزش شرکت پایانه های نفتی ایران صورت گرفته است.

 

وی تصریح کرد: مسابقات بین‌المللی شوتوکان ششمین دوره جام پایتخت در سالن شهید افراسیابی تهران با حضور بیش از ۲۰ تیم داخلی و خارجی برگزار شد که دو کاراته کار خارگی به نام های محمد مهدی جهانگیری و رضا رضایی موفق به کسب مقام سوم و گردن آویز برنز شدند.

 

علی پور یادآور شد: تمرکز اصلی هیئت کاراته خارگ بر روی پرورش کاراته‌کا برای اعزام های کشوری و برون مرزی است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین