امروز: پنجشنبه 01 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 اسفند 1396 - 23:25

اتحادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: براثر انفجار مواد محترقه دست ساز در یکی از محلات جنوبی شهر "بوشهر" سه نوجوان مصدوم شدند که حال یکی وخیم می باشد.

به گزارش اتحادخبر به نقل از روابط عمومی پلیس بوشهر؛ سرهنگ "ابراهیم عرب زاده" گفت : شامگاه روز پنج شنبه سوم اسفند در یک منزل مسکونی در محله ی جنوبی شهر بوشهر سه نوجوان در حال ساخت مواد محترقه دست ساز دچار مصدومیت ناشی از  انفجار شدند.
وی اضافه کرد:حال یکی از مصدومین وخیم می باشد بطوریکه تمام اعضاءاصلی بدن وی دچار سوختگی شدید شده است .
سرهنگ عرب زاده با بیان اینکه بی احتیاطی این نوجوانان صدمات  و خسارات مادی ، جسمی و روحی غیر قابل جبرانی را به این افراد و خانواده هایشان وارد کرده اظهار داشت: والدین با آموزش و کنترل فرزندان خود از خطرات سوء مواد محترقه پیشگیری کنند و توجه داشته باشند که حوادث زاییده بی احتیاطی و ناآشنایی به مسایل ایمنی است.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:از آنجا که بیشتر قربانیان این گونه حوادث کودکان و نوجوانان هستند بر والدین واجب است فرزندان خود را از خطرات مواد منفجره و آتش زاه آگاه کنند و آنان را از بازی با چنین موادی برحذر دارند و نظارت خود را بر فرزندان بیشتر کنند.
وی تصریح کرد:در صورت بروز هر گونه حادثه ناشی از مواد محترقه ، افراد نگهدارنده و استفاده کننده ضامن هستند و به تناسب نوع خسارت وارده برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین