امروز: جمعه 23 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 اسفند 1396 - 14:12

اتحاد خبر:فرماندار دشتستان در این جشن گفت: احسان و نیکوکاری از مهمترین شاخص های فرهنگ دینی و ملی ایرانیان است که در راستای اعتلای سیره ی عملی پیامبر اسلام و امام علی (ع)و با پشتوانه ی معنوی امام رضا(ع)،سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها با اعتماد نیکوکاران و جلب مشارکت های مردمی در جهت کمک های مادی ومعنوی به محرومان...

اتحاد خبر: همایش آبشار عاطفه ها با حضور فرماندار دشتستان،مشاور سیاسی استاندار،مدیر عامل سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها ،معاون سیاسی فرمانداری،شهردار برازجان،بخشدار مرکزی،مدیریت شعب آبشار عاطفه ها در استان و شهرستان،جمعی از مدیران شعب در سایر استان ها،مسئولین ادارات و جمعی از ایتام و خانواده آنان در سالن کانون امام ره برازجان برگزار گردید.

 


به گزارش اتحاد خبر به نقل روابط عمومی فرمانداری،فرماندار دشتستان در این جشن گفت: احسان و نیکوکاری از مهمترین شاخص های فرهنگ دینی و ملی ایرانیان است . در راستای اعتلای سیره ی عملی پیامبر اسلام و امام علی (ع)و با پشتوانه ی معنوی امام رضا(ع)،سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها با اعتماد نیکوکاران و جلب مشارکت های مردمی در جهت کمک های مادی ومعنوی به محرومان و نیازمندان موفق بوده است.
دکتر ارسلان زارع در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خداوند در آیه ۲۶۱ از سوره بقره با عنوان آیه ی انفاق،پاداش نیکوکاران را بیش از هفتصد برابر در قیامت وعده داده است.

 


مدیر عامل سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها نیز گفت: تاکنون بیش از چهارصد شعبه در کشور ایجاد شده است که با مشارکت خیرین و نیکوکاران خدمات گسترده ای در راستای انجام وظایفی که در اهداف سازمان ودر مسیر تحقق اساسنامه این سازمان مردم نهاد تعریف شده،صورت گرفته است.
محمدجواد فولاد در ادامه سخنان خود از همکاری صمیمانه فرماندار دشتستان با این سازمان و حمایت های ایشان به سبب حضور در جمع ایتام و توجه ویژه به معیشت و اقتصاد آنان تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است، فعالیت های این سازمان مردم نهاد در محرومیت زدایی،کمک به تحصیل،نشاط اجتماعی و اشتغال نیز گامهای موثری برداشته است بطوریکه در شهرستان دشتستان با همکاری نیکوکاران بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال مساعدت های نقدی و غیر نقدی میان نیازمندان توزیع شده است.

 
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/04 - 17:06
0
0
درود بر فرماندار محترم و دوست داشتنی دشتستان بزرگ ‌ . از مدیران آبشار عاطفه ها هم ممنونیم
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین