امروز: سه شنبه 28 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 اسفند 1396 - 13:41

اتحاد خبر_عبدالرسول عمادی  :محمود احمدی نژاد خواستار برگزاری انتخابات زود هنگام ریاست‌جمهوری و مجلس بدون نظارت استصوابی شورای نگهبان،  عزل رئیس قوه قضائیه، آزادی زندانیان منتقد و اصلاح در دفتر رهبری شده است.می گویند در یکی از استان های کشور در حدودای صد سال پیش کسی ادعا کرد که امام زمان است. ماموران حکومت او را دستگیر کردند....

عبدالرسول عمادی 

 

محمود احمدی نژاد خواستار برگزاری انتخابات زود هنگام ریاست‌جمهوری و مجلس بدون نظارت استصوابی شورای نگهبان،  عزل رئیس قوه قضائیه، آزادی زندانیان منتقد و اصلاح در دفتر رهبری شده است.
نتیجه تصویری برای عبدالرسول عمادی
ملاحظات:

یک.
می گویند در یکی از استان های کشور در حدودای صد سال پیش کسی ادعا کرد که امام زمان است. ماموران حکومت او را دستگیر کردند و پس از کتک کاری مقر آمد که غلط کرده است اما طرفدارانش می گفتند او امام زمان است و هر چیزی را که مصلحت بداند می گوید! این که احمدی نژاد این حرف ها را می زند و راست راست هم راه می رودشاید از این روست که روزی تا مقام امام زمانی بالایش برده اند و حالا دیگر او از آن موضع سخن می گوید و امام زمانی است که هر چه را مصلحت بداند می گوید.

دو.
آقای شیخ حمید رسایی که نماینده تهران بود زمانی، توئیت کرده و در تلافی حرف های احمدی نژاد فحش کشیده است به جان‌میر حسین موسوی و یحتمل که بعد از این حرف های احمدی نژاد بگیر و ببندها در حول و حوش محمد خاتمی هم بسیار افزایش بیابد.
اوایل که ما معلم شده بودیم همکاران‌مان می گفتند برای افزایش رفاه معلمان هر ساله حقوق شرکت نفتی ها را زیاد می کنند!
و من بچه که بودم خنده ام می گرفت وقتی که می گفتند
گنه کرد در بلخ آهنگری
به شوشتر زدند گردن مسگری
بعدها فهمیدم که آنچه در کودک اسباب خنده ادم‌می شود یحتمل که غصه های بزرگی را در بزرگسالی موجب شود.

سه.
در دل دوست به هر حیله رهی باید کرد
طاعت از دست نیاید گنهی باید کرد
این احمدی نژاد برای جلب توجه عموم هر کاری لازم باشد می کندیادمان هست که شال سبز به گردن آویخته بود که نه فقط موسوی سید است که من هم سیدم!
علی محمد باب شیرازی را پس از ادعای امام زمانی و‌پیامبری و بعد هم خدایی گرفتند و قبل از محاکمه مجلس مناظره دایر کردند. پرسیدند پدر و مادرت را نام ببر او نام برد گفتند تو ادعای مهدویت کرده ای پدر امام زمان امام حسن عسکری است و مادرش نرجس نام دارد در حالی که خودت اذعان داری که پدر و مادر تو کسان دیگری اند گفت من همان امام زمان هستم که بیش از هزار سال است منتطرش هستید. اگر قبول نمی کنید من کراماتم را رو می کنم و در هر موردی که بخواهید آیه نازل می کنم.!
این احمدی نژاد هم چنین داستانی دارد. روزی بشقاب خالی کنارش می گذارد که یعنی با حضرت هم سفره است روزی ادعای سیادت می کند روزی چفیه بر منشور کورش می افکند و امروز هم پیش قراول دموکراسی خواهی شده است.
زبل خان اینجا
زبل خان اونجا
زبل خان همه جا

چهار.
احمدی نژاد نماد خوبی برای آزادی بیان و آزادی بعد از بیان است.
وصف العیش نصف العیش احمدی نژاد هم بتواند حرف بزند و بعدش هم کسی زندانی اش نکند به هر دلیلی می خواهد باشد! خودش کم چیزی نیست.
آزادی هست خوبش هم هست.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/14 - 04:09
1
1
عمادی جان،
نخست متاسفم که وقت گذاشتی و این مطلب را نوشتی. شاید اینقدر ارزش وقت گذاشتن و نوشتن را نداشت. چون پاسخ شما یعنی توجه به احمدی نژاد. همان چیزی که او دنبالش است.
دوم خیلی تند رفتی. لطفا شما از آن طرف بوم نیفتید.
سوم: مردم همچین دل خوشی از غیراحمدینژادهای مجری عرصه اجرا ندارند. رفتارهای فلان شخصی که نیاز به اسم بردن ندارد، شبیه همان سالهای آخر احمدینژاد است. نوبت به نوبت...
1396/12/03 - 22:48
2
2
احسنت بر آقای عمادی عزیز
1396/12/03 - 16:31
1
2
گفتار های احمدی نژاد جنبه ی تبلیغات انتخاباتی دارد برای چهار سال آینده ریاست جمهوری ومانند طبل تو خالی است
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین