امروز: پنجشنبه 01 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 اسفند 1396 - 11:07
اتحاد خبر: سانحه تلخ سقوط هواپیمای هواپیمایی آسمان در دنا بار دیگر به ما ثابت کرد برخی مشاغل زاید هستند و یک‌نفر می‌تواند با دریافت یک مستمری جای چند نفر کار کند. یکی از کسانی که باعث شد ما به این نتیجه برسیم، شخص رئیس صداوسیمای یاسوج بود. خودتان ببینید:
اتحاد خبر: سانحه تلخ سقوط هواپیمای هواپیمایی آسمان در دنا بار دیگر به ما ثابت کرد برخی مشاغل زاید هستند و یک‌نفر می‌تواند با دریافت یک مستمری جای چند نفر کار کند. یکی از کسانی که باعث شد ما به این نتیجه برسیم، شخص رئیس صداوسیمای یاسوج بود. خودتان ببینید:
شهرام شهيد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي در ستون طنز روزنامه شهروند نوشت؛

خبرنگار: با سلام گویا لاشه هواپیما پیدا شده و ارتش اعلام کرده موقعیت سقوط کاملا مشخص شده. با یکی از مقامات ارتش صحبت می‌کنیم.

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: بله. لاشه پیدا شده و جای خوبی هم افتاده و کسی که بتواند برای امداد تا آن‌جا برود، در واقع قله دنا را هم فتح کرده و ما از طرف صداوسیمای مرکز یاسوج پرچمی در اختیارش داده‌ایم که آرم صداوسیمای یاسوج را بر فراز قله دنا به اهتزاز دربیاورد.

 

خبرنگار: البته ما قصد داشتیم با یکی از امیران ارتش صحبت کنیم. به ‌هرحال الان در خدمت سخنگوی اورژانس اجتماعی کشور هستیم در مورد تعداد اجساد شناسایی‌شده.

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: بله هستم در خدمتتان. تاکنون طبق آمار صداوسیمای یاسوج ٩٨نفر در این سانحه...

 

خبرنگار: عزیزجان کلا ٦٦نفر تو پرواز بوده‌اند.

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: شما بگذار کلام من منعقد بشه... عرض می‌کردم تاکنون ٩٨نفر از کارمندان صداوسیمای یاسوج برای اعزام به منطقه اعلام آمادگی کرده‌اند که...

 

خبرنگار: ببخشید از بحث منحرف شدیم. الان تماس تلفنی داریم با رئیس ستاد بحران این حادثه که از فرودگاه یاسوج با ما در ارتباط هستند. سلام بفرمایید...

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: ممنون از تماس تلفنی‌تان. داشتم عرض می‌کردم که صداوسیمای یاسوج با پوشش خوب خبری در این زمینه توانست استانداردهای خبری در جهان را ٤٨متر و ١٠سانتی‌متر جابه‌جا کند. البته نباید از نقش...

 

خبرنگار: گیری افتادیم‌ها. شنوندگان و بینندگان عزیز حالا با یکی از کوهنوردان مشهور منطقه که به صورت مردمی به کمپین امداد پیوسته‌اند، گفت‌وگو می‌کنیم. سلام. خسته نباشید. می‌بینم با تجهیزات کامل آماده عزیمت به سمت محل سقوط هواپیما هستید.

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: بله. ما از دیشب در آمادگی کامل در صحنه حاضر بودیم و چون من فهمیدم شما امروز برای تهیه گزارش تشریف می‌آورید همراه تیم اول اعزام نشدم که توضیحاتی درخصوص سانحه ارایه کنم و به‌عنوان کارشناس سقوط به دلایل آن اشاره کنم.

 

خبرنگار: بارباپاپا هم این‌قدر در هر نقشی نمی‌رفت و زبل‌خان هم تا این حد همه جا نبود. اصلا با مادر عزیزی که داغدار فرزندشان هستند، گفت‌وگو می‌کنیم.

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: بنده از طرف ایشان سلام عرض می‌کنم و به ملت ایران عرض می‌کنم خیلی سخت است. خیلی تلخ است، اما صداوسیمای یاسوج نشان داد علیرغم این سنگ‌اندازی‌ها...

 

خبرنگار: تازه سنگ هم انداخته‌اند نامردها... بگذریم. در خدمت پروفسور ژان پل مولیر هستیم. کارشناس شرکت َATR که برای رمزگشایی و پیداکردن دلیل سقوط این هواپیما به ایران سفر کرده‌اند.

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: بون ژو مردم ایران. از نظر فنی و از نظر کارشناسان برجسته ATR این هواپیما...

خبرنگار: با رئیس بیمه ایران...

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: بنده در خدمتم...

 

خبرنگار: تماس ما با وزارت راه برقرار شده. سلام جناب وزیر...

 

رئیس صداوسیمای یاسوج: جانم بفرمایید... الو... الو... ‌ای بابا نمی‌گذارند آدم یک‌دقیقه روی خط باشه‌ها./دکانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» خر انگشت خوار [حدود 9 روز قبل]
» مرغ [حدود 9 روز قبل]
» پروانه کار بنده [حدود 9 روز قبل]
» هُم عروس+ فایل صوتی [بيش از 2 سال قبل]
» روز زن [حدود 17 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین