امروز: چهارشنبه 01 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 بهمن 1396 - 10:27
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر بر لزوم رفع موانع و مشکلات پیش روی اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار تاکید کرد و گفت: توزیع پول بدون برنامه اشتغال نمی‌آورد. عبدالکریم گراوند صبح دوشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر، اظهار داشت: یکی از بحث هایی که دولت با جدیت پیگیر اجرای هرچه بهتر آن است اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است...

عبدالکریم گراونداتحاد خبر: استاندار بوشهر بر لزوم رفع موانع و مشکلات پیش روی اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار تاکید کرد و گفت: توزیع پول بدون برنامه اشتغال نمی‌آورد. عبدالکریم گراوند صبح دوشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر، اظهار داشت: یکی از بحث هایی که دولت با جدیت پیگیر اجرای هرچه بهتر آن است اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است.

 

به گزارش مهر، وی افزود: به دنبال توزیع اعتبار بدون برنامه نیستیم اما طرح های اقتصاد مقاومتی باید بدون وقفه و بهانه تراشی‌های بی‌مورد انجام شود.

 

استاندار بوشهر عنوان کرد: توزیع پول بدون برنامه اشتغال نمی‌آورد و یکی از تاکیدات دولت برای هزینه‌کردها ایجاد اشتغال پایدار است.

وی خطاب به فرمانداران بیان کرد: بحث اشتغال در شهرستان‌ها بصورت ویژه دیده و ظرفیت های هر شهرستان شناسایی شود.

 

گراوند افزود: افرادی که با قصد و نیت واقعی اشتغال مراجعه می‌کنند باید بدون موانع به کار آنها رسیدگی شود و تسهیلات دریافت کنند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین