امروز: يکشنبه 27 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 30 بهمن 1396 - 10:13
اتحاد خبر: دیدار حساس ویکتوریا و باهیا در لیگ برزیل با ۹ اخراجی از دو تیم نیمه تمام ماند.
اتحاد خبر: دیدار حساس ویکتوریا و باهیا در لیگ برزیل با ۹ اخراجی از دو تیم نیمه تمام ماند.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از گلوبو، در حساس ترین دیدار فوتبال باشگاهی در برزیل دو تیم باهیا و ویکتوریا برابر هم به میدان رفتند. دیداری که به داربی فوتبال برزیل معروف است. این دیدار بعد از زد و خورد بازیکنان با هم از همان ابتدا رنگ خشونت به خود گرفت و وقتی ۵ بازیکن از تیم میزبان اخراج شد، بازی نیمه تمام ماند چرا که تیم میزبان با ۶ بازیکن طبق قانون فوتبال نمی تواند به بازی بپردازد.

 

همچنین دو بازیکن از تیم مهمان و دو بازیکن نیمکت نشین نیز از تیم ویکتوریا دیگر بازیکنانی بودند که در این دیدار عجیب از زمین بازی اخراج شدند.

 

این دیدار تا قبل از پایان زودهنگام ان با تساوی یک بر یک در جریان بود ولی اخراج بازیکنان ویکتوریا باعث شد تا این تیم نتواند به ادامه بازی برابر رقیب و همشهری خود بپردازد.

در این دیدار تماشاگران دو تیم نیز به زد و خورد با یکدیگر پرداختند تا یک بازی سراسر جنجال بین دو تیم قدرتمند فوتبال برزیل نیمه تمام بماند.

 

قرار است فدراسیون فوتبال برزیل در این دیدار به زودی تصمیم بگیرد ولی طبق قوانین فیفا تیم باهیا باید ۳ بر صفر برنده این مسابقه اعلام شود./دکانال تلگرام اتحادخبر

برچسب ها:
دربی , برزیل , اتحاد خبر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین