امروز: سه شنبه 28 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 بهمن 1396 - 13:34

اتحادخبر: شهروند برازجانی به نام " محمد" در ارسال پیامی به پایگاه خبری تحلیلی اتحادخبر پیشنهاداتی برای شهردار و شورای شهر برازجان ابراز داشت.در این پیام آمده است: خواهش میکنم در ایجاد فضای سبز شهری در پارک ها و بوستان های قدیمی و در حال احداث از کاشت چمن خودداری کنید...

اتحادخبر: شهروند برازجانی به نام " محمد" در ارسال پیامی به پایگاه خبری تحلیلی اتحادخبر پیشنهاداتی برای شهردار و شورای شهر برازجان ابراز داشت.در این پیام آمده است:

 

"پیامی برای شهردار محترم و شورای شهر برازجان

1-خواهش میکنم در ایجاد فضای سبز شهری در پارک ها و بوستان های قدیمی و در حال احداث از کاشت چمن خودداری کنید بدلیل استفاده بیش از حد منابع آب زیرزمینی در این وضعیت آبی توصیه نمیشود.

2-لطفا از کاشت درخت مضر برای سلامت و محیط زیست کنوکاپوس که با هرس کردن باعث ایجاد بیماری تنفسی میشه و در کشورهای عمان و عربستان در حال نابودی آن هستند خودداری کنید این درخت دارای ریشه ای با طول 80 متر باعث نابودی سفره زیر زمینی خواهد شد - این درخت در ده سال آینده همه تاسیسات زیرزمینی آبی و فاضلاب را از که حتی مقذاری داری رطوبت باشه را نابود خواهد کرد.

3- توصیه من به عنوان شهروند به جنابعالی کاشت درختان با ثمر که مطابق با شرایط آب و هوایی شهرمان هست جهت کشت استفاده کنید.

4- برای مبلمان شهری جاده سلامت از کاشت این درخت کنوکاپوس و کاشت چمن خودداری کنید.

با تشکر"

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/01/29 - 10:49
0
0
آقای محمد زیبائی پارک ومیدان از کاشتن چمن می باشد واگر چمن سبز نباشد شهر زیبا تبدیل به بیابان می شود :اما در مورد کم آبی آب ، پاشیدن آب با تانکر صبح زود حاشیه خیابان هیچ فایده ای ندارد فقط آبی به هدر می رود وزود هم خشک می شود
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین