امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 بهمن 1396 - 12:37

اتحادخبر: اگر این روزها از سد رئیسعلی دلواری شبانکاره بازدید نمایید، خواهید دید که سطح ذخیره آب این سد به پایین ترین میزان خود از بدو تأسیس، رسیده است و به مرز اضطرار رسیده است.

اتحادخبر- قاسم پاکدل: اگر این روزها از سد رئیسعلی دلواری شبانکاره بازدید نمایید، خواهید دید که سطح ذخیره آب این سد به پایین ترین میزان خود از بدو تأسیس، رسیده است و به مرز اضطرار رسیده است.

 

با توجه به خشکسالی بی سابقه سال جاری و در پیش بودن فصل گرما، این موضوع دقت نظر و وسواس بیشتر مسئولین آب استان و شهرستان را در مصرف آب بخش کشاورزی می طلبد تا با تحقیق و کارشناسی دقیق تر، آب باقیمانده را به کشت محصولات استراتژیک تر و با صرفه اقتصادی بالاتر به خصوص نخلستان های پایین دست سد، اختصاص دهند.


عکاس: محسن جهان بین

 

تصاویر خود را برای نشر در قسمت تصویر روز اتحاد خبر به شماره ۰۹۳۶۶۳۲۰۱۱۴ ارسال نمایید تا با نام شما در این پایگاه خبری نشر داده شود . مثل همیشه با نظرات سازنده خود ما را یاری کنید./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/11/17 - 19:31
0
0
آب سد شبانکاره : امسال کمتر از این می شود
1396/11/17 - 13:46
0
1
از کی تا حالا خرما محصول استراتژیک شده؟ عزیزم غلات مانند گندم، جو و کلزا جزو محصولات استراتژیک است که الان بخشی از آب سد جهت انها اختصاص یافته است.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین