امروز: جمعه 31 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 بهمن 1396 - 08:56
با حضور مسئولان و خانواده بزرگ پرستاران:

اتحاد خبر:مراسم گرامیداشت روز پرستار با حضور مسئولان و خانواده بزرگ پرستاران و مجموعه بهداشت و درمان دشتستان در کانون امام خمینی برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر دکتر ارسلان زارع با تبریک روز پرستار اظهار داشت: در سال جاری روز پرستار در آستانه بهار انقلاب و جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفته و افزایش امید به زندگی ...

اتحاد خبر:مراسم گرامیداشت روز پرستار با حضور مسئولان و خانواده بزرگ پرستاران و مجموعه بهداشت و درمان دشتستان در کانون امام خمینی برگزار شد.


فرماندار دشتستان: عملیات اجرایی سالن 1000نفری برازجان طی دو ماه آینده آغاز می شودبه گزارش خبرنگار اتحاد خبر دکتر ارسلان زارع با تبریک روز پرستار اظهار داشت: در سال جاری روز پرستار در آستانه بهار انقلاب و جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفته و افزایش امید به زندگی که از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است از تلاش های ارزنده مجموعه بهداشت و درمان و پرستاران عزیز پدید آمده است.
وی افزود: ارتقای شاخص های سلامت و توسعه اجتماعی کشور که مرهون مجموعه بهداشت و درمان است از افتخارات بین المللی ایران اسلامی محسوب می شود .
فرماندار دشتستان از ادامه طرح تحول سلامت خبر داد و افزود: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت بار سنگینی بر دوش پرستاران و مجموعه بهداشت و درمان گذاشت ولی برای مردم بسیار ارزشمند بوده و این از افتخارات این دولت است.
دکتر زارع تصریح کرد: این طرح با جدیت ادامه خواهد یافت و مردم عزیز از خدمات آن بهره خواهند برد.
فرماندار دشتستان در ادامه از احداث سالن 1000 نفری در برازجان خبر داد و اظهار داشت:احداث سالن 1000 نفره برازجان در کمیته برنامه ریزی با اعتبار اولیه 15 میلیارد ریال مصوب شده و پس از حل مشکلات زمین و تدوین نقشه اجرای آن طی دو ماه آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.


شغل پرستاری از مشکل ترین و پر زحمت ترین مشاغل است


 


رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جشن روز پرستار دشتستان اظهار داشت: شغل پرستاری از مشکل ترین و پرزحمت ترین مشاغل است و این قشر زحمتکش بار سنگین مسئولیت نگهداری از بیماران را بر دوش دارند.
دکتر سعید کشمیری افزود: علیرغم مشکلات فراوانی که در این حرفه وجود دارد ولی این قشر بزرگوار با عشق و محبت به همنوع خود صحنه های زیبایی از گذشت و ایثار را خلق می کنند.
وی ابراز داشت: شغل پرستاری بسیار مقدس است و شریک بودن در غم و شادی مردم از ویژگی های این حرفه است

 
پرستاران ، نقش مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه دارند و از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستندسرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: پرستاران و سایر رشته های وابسته نقش مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه دارند و یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستند.
دکتر ماریا خویشدوست در حاشیه مراسم روز پرستار در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار داشت: پرستاری در فرهنگ ما جایگاه بسیار رفیعی دارد، هنری بی نظیر و تخصصی بی همتا است .
وی افزود: پرستاری تنها مراقبت از مرز حیات بیمار نیست بلکه دمیدن روح زندگی است و به عبارتی کمک کردن به یک فرد برای بازگشت به زندگی سالم و بدون درد و رنج است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: پرستاران جایگاه والایی در نظام سلامت کشور دارند و شایسته است بهترین تقدیرها نثار این عزیزان شود.
خویشدوست افزود: در راستای احترام به مقام شامخ این عزیزان تلاش کردیم با همکاری و همراهی دوستان عزیز در بیمارستان شهید گنجی و 17 شهریور مراسمی در خور برگزار کنیم.
وی ابراز داشت: خوشبختانه مراسم خوبی بود و علیرغم کمبود جا  و مکان نشستن عزیزان، برنامه شاد و مفرحی برگزار شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: جا دارد از زحمات و تلاشهای همکاران عزیزم در شبکه بهداشت و درمان دشتستان و رئیس و مدیر و کارکنان  بیمارستان شهید گنجی و 17 شهریور و نظام پرستاری شهرستان و کلیه عزیزانی که در برپایی این جشن باشکوه کوشش فراوان داشتند تشکر و قدردانی کنم.
 

پرستاران مظلوم ترین قشر مجموعه بهداشت و درمان هستند


 


حسین الیاسی فرد رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان، اظهار داشت: پرستاران از مظلوم ترین افراد مجموعه بهداشت و درمان هستند که علیرغم زحمت زیادی که می کشند همیشه با روحیه خوب و مناسب به مردم خدمت رسانی می کنند.
وی افزود:  مجموعه بهداشت و درمان دشتستان تنها هدفشان خدمت به مردم است که با جدیت و عشق فراوان بدین امر اهتمام خواهند داشت.

 

این مراسم باشکوه با اجرای زیبای حسن غلامی ، شومن و کمدین برجسته استان و کشور برگزار شد و  این هنرمند خوش ذوق توانست با حرکات و برنامه های شاد و مفرح، لحظات بسیار خوبی برای شرکت کنندگان رقم بزند.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین