امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 بهمن 1396 - 13:39
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم ایجاد امید در جامعه گفت: روند توسعه شتابان پارس جنوبی برای جامعه امیدآفرین است.

عبدالکریم گراونداتحاد خبر: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم ایجاد امید در جامعه گفت: روند توسعه شتابان پارس جنوبی برای جامعه امیدآفرین است.


به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند ظهر دوشنبه در نشست اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با وزیر نفت در پارس جنوبی اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار عظیمی در حوزه انرژی است.

وی اضافه کرد: جزیره خارگ یکی از ظرفیت‌های مهم حوزه اقتصادی و انرژی کشور است که بخش عمده نفت خام کشور از طریق این جزیره به خارج از کشور صادر می‌شود و نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد.

استاندار بوشهر همچنین به پارس جنوبی اشاره کرد و ادامه داد: با تلاش‌های وزارت نفت در سال‌های اخیر گام‌های مهمی برای توسعه پارس جنوبی صورت گرفته و شاهد توسعه شتابان آن هستیم.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم امیدآفرینی در جامعه، افزود: تلاش‌های صورت گرفته و وضعیت پیشرفت پارس جنوبی می‌تواند نقش مهم و تاثیرگذاری در ایجاد امید در سطح جامعه داشته باشند.

گراوند با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در مسیر توسعه به خوبی حرکت کرده است، ادامه داد: باید خدمات انجام شده به خوبی و به درستی منعکس شود تا شاهد ایجاد امید در جامعه باشیم.

وی تصریح کرد: استان بوشهر نقش بسیار مهمی در پروژه‌های بزرگ و حساس کشور داشته است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین