امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 بهمن 1396 - 12:15
اتحاد خبر: بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: برخی از بازیکنان ما در بازی با استقلال برای اولین مرتبه ورزشگاه آزادی را می‌بینند.

اتحاد خبر: سعید محمدی‌فر در مورد شرایط تیم پارس جنوبی اظهار داشت: شرایط ما خیلی خوب است، مهدی تارتار در روزهای گذشته به بازیکنان انگیزه زیادی داده و ما را برای بازی با استقلال آماده کرده است.

به گزارش فارس؛ وی در مورد اینکه چرا پارس جنوبی در دور برگشت بردی نداشته، گفت: شانس و اقبال با ما یار نبوده، هرچه زدیم به در بسته خورده است،‌ اما در بازی با استقلال فقط برای کسب ۳ امتیاز و پیروزی به ورزشگاه آزادی می‌رویم. مساوی هم نمی‌خواهیم، البته این را بگویم برخی از بازیکنان ما برای اولین بار است که ورزشگاه آزادی را می‌بینند. کار خیلی سختی مقابل استقلال داریم، استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی است که با شفر روزبه‌روز بهتر شده است. هر دو تیم روز سختی را دارند.

مدافع چپ پارس جنوبی عنوان کرد: همه بازیکنان در یک رقابت سالم با هم قرار دارند تا بتوانند به ترکیب اصلی راه پیدا کنند. هنوز ترکیب تیم مقابل استقلال مشخص نیست و همه می‌خواهند در این بازی جزو ۱۱ نفر باشند، اما این سرمربی است که ترکیب تیم را تعیین می‌کند. استقلال هم نسبت به نیم‌فصل اول خیلی قوی‌تر شده است.

محمدی‌فر در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی با استقلال چیست، گفت: بازی را پیش‌بینی نمی‌کنم اما امیدوارم هر تیمی که خوب‌تر بازی کند به پیروزی برسد و ما می‌خواهیم تیم بهتر باشیم.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین