امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 بهمن 1396 - 10:34
اتحاد خبر: قناد چینی «ژو یی» با لقب «سلطان شیرینی» شناخته می‌شود و با نگاهی به تزئینات باور نکردنی کیک هایش به آسانی پی می‌برید که چرا چنین لقبی به او داده اند.

اتحاد خبر: قناد چینی «ژو یی» با لقب «سلطان شیرینی» شناخته می‌شود و با نگاهی به تزئینات باور نکردنی کیک هایش به آسانی پی می‌برید که چرا چنین لقبی به او داده اند. او می‌تواند خمیر فوندانت را به شکل‌های تخیلی و باورنکردنی درآورد.

 

به گزارش برترین‌ها؛ مجسمه‌های انسانی او آنقدر جزئیات دارند که بیشتر شبیه عروسکی‌های چینی به نظر می‌رسند تا یک کیک خوراکی.

 
باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 

ژو یی مدت هاست که به عنوان یکی از با استعدادترین تزئین کننده‌های کیک در چین شناخته می‌شود، اما بعد از اینکه سال گذشته سه مدال طلا و دو مدال برنز در مسابقات بین المللی کیک برد، شهرت جهانی یکی از بهترین قنادان دنیا را کسب کرد.
 
باورنکردنی‌ترین کیک دنیا

آثار او دارای عناصری از فرهنگ و هنر سنتی چین می‌شود از جمله اولین و تنها امپراتور زن چین، که آنقدر با جزئیاتمیلیمتری و دقیق ساخته شده که حتی می‌توانید مژه هایش را ببینید.
 
باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 

ژو بیشتر دوران جوانی خود را صرف یادگیری روش‌های سنتی چینی در شکل دادن به خمیر و حکاکی روی آن کرده و اکنون استاد بزرگ شکل دهی خمیر فوندانت به شکل‌های پیچیده است. او فوندانت را به سایر مواد ترجیح می‌دهد، چون کار با آن راحت است و اجازه می‌دهد هرچیزی که می‌خواهد اجرا کند.

باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 

اما فکر نکنید خلق چنین آثار شگفت انگیزی کار آسانی است، حتی برای خود ژو یی. او برای ساخت آن‌ها فرآیند طولانی و پر از آزمون و خطایی را طی می‌کند و برخی قسمت‌ها را مجبور است چندین بار از نو بسازد.
 
باورنکردنی‌ترین کیک دنیا 
 
باورنکردنی‌ترین کیک دنیا


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین