امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 بهمن 1396 - 09:33
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان:

اتحاد خبر: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با انجام بازرسی کارشناسان واحد مواد غذایی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان از انبار و شرکت‌های پخش مواد غذایی بیش از 5 و نیم تن آب‌میوه صنعتی تاریخ‌مصرف گذشته کشف و معدوم گردید. به گزارش اتحاد خبر؛ ماریا خویش دوست گفت: این باز‌رسی‌ها در راستای کنترل و نظارت بر مواد غذایی...

اتحاد خبر: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با انجام بازرسی کارشناسان واحد مواد غذایی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان از انبار و شرکت‌های پخش مواد غذایی بیش از 5 و نیم تن آب‌میوه صنعتی تاریخ‌مصرف گذشته کشف و معدوم گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویش دوست گفت: این باز‌رسی‌ها در راستای کنترل و نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی در شهرستان انجام شده است.


وی افزود: واحد نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با انجام بازدیدهای دوره‌ای و برنامه‌ریزی‌شده از انبارها و مراکز پخش مواد غذایی در سطح شهرستان به بررسی کالای موجود اقدام می‌کند.
خویش دوست تصریح کرد: در این دوره از بازرسی‌ها تعداد 38 قلم آب‌میوه، معادل پنج هزار و پانصد کیلوگرم به علت انقضاء تاریخ‌مصرف محصول، غیرقابل‌مصرف تشخیص داده شد و ضمن توجیه متصدی با حضور مدیریت مرکز پخش مواد غذایی تمامی این آب‌میوه‌ها معدوم شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین