امروز: جمعه 31 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 بهمن 1396 - 10:00
مدیرکل بازرسی استانداری بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر از راه‌اندازی میز ارتباطات مردمی و خدمت در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر خبر داد.

اتحاد خبر: مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر از راه‌اندازی میز ارتباطات مردمی و خدمت در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر خبر داد.


به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عباس قلی‌پور، پاسخگویی صریح  و شفاف به مطالبات مردم را یکی از رسالت‌ها و ماموریت‌های مدیران ادارات دانست و اظهار داشت: ضروری است با بستر سازی مناسب زمینه تسهیل ارتباط بین مردم و دولت بیشتر فراهم شود.

وی با تاکید بر ایجاد میز ارتباطات مردمی در ادارات مختلف استان بوشهر افزود: راه‌اندازی میز ارتباطات مردمی در فضای ورودی که قابل دید برای مراجعه کنندگان باشد ضروری است و در این راستا یکی از همکاران مجرب و مسلط به ارتباطات مردمی در آن مستقر شود.

 

مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر با اشاره به نقش مهم سامانه ارتباطات مردمی دولت تحت عنوان سامانه سامد بیان کرد: در تحقق اهداف یاد شده، تمامی خدمات ارائه شده به صورت بر خط در سامانه سامد ثبت و تمامی ملاقات‌های مردمی مدیر و معاونان ادارات از طریق میز ارتباطات مردمی در بستر این سامانه زیر نظر مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی شکایات و بازرسی دستگاه اجرایی صورت می‌گیرد.

 

قلی‌پور با بیان اینکه هر گونه تغییر در برنامه ملاقات مدیران و معاونان ادارات با هماهنگی دفتر استاندار و دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری انجام می‌شود خاطر نشان کرد: لیست اسامی و مشخصات ملاقات شونده‌ها و نوع خدمات ارائه شده بر اساس دستورالعمل مربوطه در سامانه سامد ثبت می‌شود.

 

وی، با تاکید بر حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی حسب ساعات ملاقات عمومی استاندار بوشهر در دفتر گفت: دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری موظف است هر سه ماه یک بار گزارش تحلیلی عماکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در حوزه سامد را به دفتر استاندار تحویل دهد.

مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر تصریح کرد: مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران، روسای نهادها و سازمان‌های انقلابی، شهرداران، مدیران امور شعب بانک‌ها و بیمه‌ها و مدیران شرکت‌های دولتی مشمول راه‌اندازی میز ارتباطات مردمی و خدمت هستند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین