امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 دي 1396 - 11:00
شهردار خارگ:

اتحاد خبر: شهردار خارگ گفت: توسعه شهری خارگ با توجه به دیدگاه‌های مردم جزیره انجام می‌شود.

اتحاد خبر: شهردار خارگ گفت: توسعه شهری خارگ با توجه به دیدگاه‌های مردم جزیره انجام می‌شود.


عبدالحمید صفایی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: اهالی جزیره خارگ شایسته دریافت بهترین خدمات در مدیریت شهری هستند؛ اهالی شریف خارگ در هشت سال دفاع مقدس دین خود را به کشور ادا کرده‌اند و هم اکنون پشت آرمان‌های نظام و رهبر کبیر انقلاب با قدرت حضور دارند.

 

وی افزود: به صورت روزانه و مستمر در حال نیاز سنجی و اولویت‌های اهالی شریف جزیره در حوزه‌های زیرساختی، فرهنگی، عمرانی و .... هستیم. بهترین مشاور برای مدیریت شهری هر شهر مردم آن شهر هستند، از تمامی نقطه نظرات بخوبی در تمامی زمینه‌های استفاده خواهیم کرد.

 

صفایی تصریح کرد: هدف مدیریت شهری در فضای کنونی جزیره سرعت بخشیدن به انجام پروژه های تعریف شده است و وقتی مردم خروجی پروژهای تعریف شده را عینا مشاهده کنند متوجه عملکرد مثبت خواهند شد.

 

شهردار خارگ اضافه کرد: همیشه بهترین داور برای قضاوت عملکرد مسئولین مردم هستند، به لطف خداوند منان  عملیات اجرایی پروژه تهیه و نصب چراغ‌های روشنایی خیابان مجاور بانک ملی به پایان رسیده و هم اکنون در حال بهره برداری است.

وی خاطرنشان کرد: هدف ما در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ این است که با تعامل و همفکری با تمامی شهروندان در حیطه رسالت کاری خود، روزانه خدمات جدیدی به ولی نعمتانمان ارائه کنیم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین