امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 دي 1396 - 13:06
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: برای انتصاب مدیران در بخش‌های مختلف، رویکرد بنده استفاده از نیروهای توانمند بومی است، ضمن اینکه به نظرات شوراها در انتخاب شهرداران احترام می‌گذارم.عبدالکریم گراوند پیش از ظهر شنبه در نشست با اعضا شورای اسلامی استان بوشهر با تاکید بر تسریع در معرفی نماینده شورای اسلامی شهر بوشهر در جمع اعضای شورای...

عبدالکریم گراونداتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: برای انتصاب مدیران در بخش‌های مختلف، رویکرد بنده استفاده از نیروهای توانمند بومی است، ضمن اینکه به نظرات شوراها در انتخاب شهرداران احترام می‌گذارم.عبدالکریم گراوند پیش از ظهر شنبه در نشست با اعضا شورای اسلامی استان بوشهر با تاکید بر تسریع در معرفی نماینده شورای اسلامی شهر بوشهر در جمع اعضای شورای اسلامی استان اظهار داشت: در قانون توجه ویژه به شوراها شد و ما هم در برنامه ریزی‌های خود به این امر توجه داریم.

 

به گزارش مهر، وی با اشاره به انتخاب شهرداران توسط شوراهای اسلامی اضافه کرد: در موضوع انتخاب شهردارات هیچ توصیه ای از طرف بنده برای انتخاب شهرداران نداشتم و در حوزه استانداری هم توصیه کردم در انتخاب شهرداران دخالتی نکنند.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: یکی از وظایف شوراها، توجه به نقش نظارتی شوراها است که ضرورت دارد به این امر توجه ویژه کنند.

گراوند با بیان اینکه انتظار داریم شوراها بالنده‌تر و باتجربه‌تر عمل کنند، خاطرنشان کرد: شوراها جایگاه ویژه و مهمی دارند و با توجه به اینکه چندین دوره از شوراها می گذرد انتظار داریم وظایف خود را با تجربه بیشتر انجام دهند.

 

تقویت نیروهای انسانی استان در انتصابات

وی با بیان اینکه موضوع دعوت از اعضا شورای اسلامی استان در نشست شورای اداری را دنبال خواهیم کرد، گفت:  برای انتصاب مدیران در بخش‌های مختلف، رویکرد بنده استفاده از نیروهای توانمند بومی است، ضمن اینکه به نظرات شوراها در انتخاب شهرداران احترام می‌گذارم.

استاندار بوشهر بیان داشت: نگاه بنده استفاده از توان نیروهای بومی با هدف تقویت نیروهای انسانی استان در انتصابات است هر چند این موضوع را با ارزیابی های کارشناسی انجام خواهیم داد.

گراوند با بیان اینکه انتصاب اعضای شورا به عنوان مشاوران فرماندار پیشنهاد خوبی است، گفت: موضوع راه آهن شیراز به بوشهر را با جدیت دنبال می کنیم و در دستور کار جدی مدیریت استان است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/10/23 - 18:26
0
1
کاش اینطور باشه ...
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین