امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 دي 1396 - 08:18

اتحاد خبر: فال روزانه پنجشنبه 21 دی 1396

 

اتحاد خبر: فال روزانه پنجشنبه 21 دی 1396
چند کلمه برای آنهایی که امروز به دنیا آمده اند
دوست عزیزی که 21 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما دوستی وفادار هستید و در حفظ اسرار آنهایی که به شما اعتماد می کنند نهایت سعی و تلاش را دارید. داشتن نظم و ترتیب و همچنین صمیمیت در انجام کارهایتان امسال به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه ی حرفه ای به اوج تازه ای از موفقیت دست پیدا کنید. شما می توانید در انجام هرکاری که به عهده می گیرید عملکرد خوبی از خودتان نشان داده و توجه مقامات مافوقتان را به خود جلب کرده و پاداش تلاش هایتان را دریافت کنید. سالی که پیش رو دارید از لحاظ اقتصادی برای شما بسیار مفید و سودبخش خواهد بود. آنهایی که در زمینه ی تجارت فعال هستند پروژه های مهمی را به عهده گرفته و موفقیت های قابل توجهی را در به پایان رساندن آنها به دست خواهند آورد. آنهایی که هنوز نیمه ی گمشده ی خود را پیدا نکرده اند امسال فرصت آشنایی با شخصی که از نظر آنها جذابیت بسیاری را دارد پیدا خواهند کرد، اما هنوز برای تصمیم گیری در مورد آینده ی این رابطه خیلی زود است. امسال تا جایی که می توانید از تصمیمات عجولانه و از تلاش برای دور زدن قانون خودداری کنید. تیر، آبان و دی مهم ترین ماه های سال آینده خواهند بود.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز فرصت رفتن به یک سفر هوایی برای شما فراهم خواهد شد که یک نفر دیگر هزینه ی آن را پرداخت خواهد کرد. این سفر ممکن است کاری و یا در ارتباط با مسائل آموزشی باشد، در هر صورت امروز روز خوبی برای رفتن به سفر و یا انجام هماهنگی های مربوط به آن خواهد بود. در این سفر، حتی اگر کوتاه باشد، به شما حسابی خوش خواهد گذشت و خاطرات آن تا مدت ها در ذهنتان باقی خواهند ماند. امروز در هر شرایطی که قرار گرفتید سعی کنید هر کاری که از دستتان برمی آید انجام دهید تا از روزتان لذت ببرید. امروز هر مسئولیت و باری که به دوش داشته باشید خواهید توانست با قدرت کلامتان از پس آن به خوبی بربیایید، فقط مواظب باشید دروغ نگویید!
فـال روزانـه - Daily Omen
امشب ممکن است رویاهای عجیب و غریبی به سراغتان بیایند. این خواب ها در ارتباط با اشخاص و چیزهایی هستند که در عالم بیداری تا صد سال دیگر هم به آنها فکر نمی کرده اید، اما اگر خوب به آنها فکر کنید خواهید توانست معنایشان را به خوبی درک کنید. این خواب ها پیام مهمی را برای شما به همراه دارند. امروز ممکن است یک پیشنهاد خیلی وسوسه کننده به شما بشود که به نظر می رسد می تواند زندگی شما را به کل تغییر دهد. با این حال به نفعتان است که در پذیرش آن زیاد عجله نکنید چون به احتمال زیاد این موقعیت به آن خوبی که به نظر می رسد نیست و حتی می تواند مشکلات و مسائل زیادی را برایتان به همراه داشته باشد.
فـال روزانـه - Daily Omen
آیا امشب به یک مهمانی دعوت شده اید اما احساس می کنید حال و حوصله ی رفتن به این جشن را ندارید؟ به هیچ وجه این دعوت را رد نکنید. اگر مجرد باشید با حضور در این مهمانی به شخص جدیدی معرفی خواهید شد که به زودی او را به عنوان شریک راه خود انتخاب خواهید کرد. اگر هم متأهل هستید حضور در این جمع فرصت آشنایی با شخص جدیدی را برای شما فراهم خواهد کرد که می تواند موقعیت های حرفه ای و تجاری فوق العاده خوبی را برای شما فراهم کند؛ در هر صورت نرفتن به این مهمانی به ضرر شما تمام خواهد شد. مطمئن باشید حتی اگر در ابتدا زیاد حوصله نداشته باشید هم خیلی زود جذب گرما و صمیمیت این جمع خواهید شد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز به احتمال زیاد تغییرات غیر منتظره ای را برای شما به همراه خواهد داشت. شاید مجبور به استفاده از تجهیزات و وسایل کاملا جدیدی باشید که تا به حال حتی از نزدیک آنها را ندیده بوده اید. نگران نشوید! شما خیلی خوب با این موقعیت جدید کنار خواهید آمد و به محض یادگرفتن روش استفاده از آن توانایی و استعداد زیادی در به کارگیری آن از خودتان نشان خواهید داد. کافی است سعی کنید ذهنتان را روی انجام این کار متمرکز کنید تا همه چیز به خوبی پیش برود. امروز در بحث هایی که دارید مواظب باشید کنترل را به دست احساساتتان ندهید و در مکالمات خود جدی باشد و پافشاری روی نظرات خود را با دلیل و مدرک و به صورت منطقی انجام دهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
آیا امروز راهی یک سفر هستید؟ اگر جوابتان مثبت است در این سفر با فرد جدیدی آشنا خواهید شد. اجازه ندهید غرور و رفتار خشکتان این فرد را از صحبت کردن با شما دلسرد کند و سعی کنید شما هم رفتار صمیمانه ای از خودتان نشان دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد که راه را راحت تر پشت سر بگذارید و زمان برایتان سریعتر بگذرد. شاید حتی این مکالمه به یک رابطه ی دوستانه ی طولانی مدت تبدیل شود. امروز شما به یکباره نسبت به دیروز خیلی منطقی تر شده اید و علاقه ای به این که وقت خود را با پرداختن به احتمالات و نظرات روایپردازانه تلف کنید ندارید، اما مواظب باشید با این کار خود راه را به طور کامل به روی قدرت خلاقیت و تخیل خود نبندید.
فـال روزانـه - Daily Omen
آیا به تازگی تجهیزات جدیدی را برای خانه تان خریداری کرده اید؟ این وسیله ی جدید هر چه که باشد امروز برای مدتی طولانی سر شما و دیگر اعضای خانواده را به خود گرم خواهد کرد و به شدت درگیر تلاش برای پی بردن به این که چطور باید با آن کار کنید خواهید بود. شاید این کار کمی دشوار به نظر برسد و شما را خسته کند، اما نا امید نشوید و برای راحت شدن کارتان از کتابچه ی راهنمای آن کمک بگیرید. شما امروز چنان ذهن خود را با به انجام رساندن کارهای مهم و مفید درگیر کرده اید که فراموش کرده اید از روزتان لذت ببرید، اما چه باور کنید و چه نکنید، وقتی تفریح و استراحت را هم در برنامه تان جای بدهید بسیار موفق تر خواهید بود.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز یک تماس تلفنی غیر منتظره از طرف یکی از دوست های قدیمیتان دریافت خواهید کرد. هر چند این شخص خودش زیاد خوشحال و سر حال نیست، اما به احتمال زیاد خبرهای خوبی برای شما خواهد داشت. مکالمه ی شما با او بسیار طولانی خواهد شد و اثرات زیادی روی شما و زندگیتان خواهد گذاشت که به احتمال زیاد خودتان متوجه آنها نخواهید بود. در کل امروز برای شما غافلگیری های خوشایند بسیاری را به همراه خواهد داشت و شاید حتی  در این میان، شخصی که مدت ها به عشق شما جواب رد داده بوده است بالاخره امروز واکنش هایی از خود نشان دهد که حاکی از دوست داشتن و پذیرش شما هستند.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز به طور کاملا غیرمنتظره مبلغی به دستتان خواهد رسید که باعث خوشحالی شما خواهد شد. شاید این پول به عنوان جایزه، بازپرداخت مبلغی که به شخصی قرض داده بودید و خودتان هم آن را فراموش کرده بودید و یا در اثر حل شدن یک مشکل حقوقی به دستتان برسد. در هر صورت این غافلگیری برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود، اما باید مواظب باشید تمام این پول را به یکباره خرج نکنید. چند روزی دست نگه داشته و بعد در مورد این که پولتان را در چه راهی استفاده کنید تصمیم گیری نمایید. این پول حتی اگر مبلغ چندان قابل توجهی نباشد هم اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد می تواند کمک زیادی به شما کند و حتی آینده ی اقتصادیتان را تحت تأثیر قرار دهد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما در یک فعالیت گروهی هیجان انگیز که تعدادی از دوستانتان نیز در آن حضور دارند شرکت خواهید کرد. ذهن شما امروز با سرعتی فوق العاده در حال حرکت است و در هر لحظه هزاران فکر و ایده ی مختلف به فکرتان می رسند. این وضعیت ذهنیتان در مکالماتی که با دیگران دارید نیز بروز پیدا خواهد کرد و بحث های جالبی را پیش خواهد آورد. این ایده های خلاقانه ی شما به نظر اطرافیانتان بسیار جالب خواهند بود و زمینه ی آشنایی شما با افراد جدیدی را فراهم خواهند کرد. بهتر است در روابط دوستانه ای که امروز آغاز می کنید احتیاط بیشتری به خرج دهید و هر شخصی را به راحتی به حلقه ی دوستان خود راه ندهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز اتفاقاتی غافلگیر کننده و در عین حال بسیار خوب برای شما پیش خواهند آمد. این اتفاق می تواند یک پیشرفت حرفه ای باشد که اصلا انتظارش را نداشته اید، شاید هم به شخص جدیدی معرفی شوید که خیلی زود شما را شیفته ی خود می کند و یا پروژه ای بسیار هیجان انگیز را آغاز کنید. در نتیجه ی هیجانی که به شما وارد می شود و مشغولیت هایی که برایتان ایجاد خواهند شد روزتان خیلی سریعتر از آنچه انتظار دارید به پایان خواهد رسید. شاید بخواهید هیجان این روز پر ماجرا را با دوستان و خانواده ی خود به اشتراک بگذارید، پس قبل از ترک محل کارتان با آنها تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای یک دور همی صمیمانه را انجام دهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
آیا امروز دلتان هوس کرده است کمی ماجراجویی کنید؟ امروز از آن روزهایی است که می توانید هر کار و تجربه ی جدیدی را به صورت کاملا موفقیت آمیز به انجام برسانید. اگر ایده ی خاصی به ذهنتان نمی رسد نگاهی به لیست کلاس ها و فعالیت های ورزشی مختلف بیندازید. شاید بتوانید به کلاس صخره نوردی بروید و یا برای اولین بار بانجی جامپینگ را تجربه کنید. به هیچ وجه نترسید، شما خیلی خوب از پس انجام هر کاری بر خواهید آمد. امروز انگار دستی از عالم غیب قصد دارد به شما کمک کند، اما شما نمی توانید به الهام هایی که به شما می شوند اعتماد کنید. حداقل به آنچه حس درونیتان به شما می گوید اعتماد داشته باشید.
فـال روزانـه - Daily Omen
بخش عمده ای از زندگی شما با روابط اجتماعیتان پیوند خورده است. دوستان و همکارانتان و همچنین افکار و نظراتشان برای شما از ارزش و اهمیت بسیاری برخوردار هستند. با این حال اگر قصد دنبال کردن اهداف شخصی خود را دارید باید حد و مرزهایی را بین خودتان و آنها ایجاد کنید. لزومی ندارد که خودتان را از جمع کنار کشیده و در لاک تنهایی خود فرو بروید، فقط باید تفاوت های نیازهای خودتان و دیگران را تشخیص داده و اولویت هایتان را بر اساس نیازهای خودتان تعیین کنید. اگر می خواهید آینده ای که انتظار دارید را برای خود رقم بزنید باید تصمیم بگیرید که بین خواسته های خودتان و انتظاراتی که دیگران از شما دارند کدام یک برایتان ارجحیت دارد./د


کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۰۱/ ۰۸/ ۱۳۹۷ [حدود 5 ساعت قبل]
» فال روزانه ۲۸/ ۰۷/ ۱۳۹۷ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۰۹/ ۰۷/ ۱۳۹۷ [حدود 22 روز قبل]
» فال روزانه ۲۹/ ۰۷/ ۱۳۹۷ [حدود 2 روز قبل]
» فال روزانه 1395/11/24 [حدود 1 سال قبل]
» فال روزانه ۲۵/ ۰۷/ ۱۳۹۷ [حدود 6 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین