امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 دي 1396 - 08:57
استاندار بوشهر خبر داد

اتحاد خبر: استاندار بوشهر از پرداخت تسهیلات کم‌بهره به روستاییان برای ایجاد اشتغال پایدار خبر داد. عبدالکریم گراوند با تاکید بر نقش مهم وزارت ارتباطات در ایجاد اشتغال در مناطق شهری و  روستایی افزود: وزارت ارتباطات نقش روشنی‌بخشی و شفاف‌سازی دارد و در حوزه اشتغال نیز نقش این مجموعه غیر قابل انکار است.استاندار بوشهر با تاکید بر اهمیت همدلی و همراهی مسئولان...

اتحاد خبر: استاندار بوشهر از پرداخت تسهیلات کم‌بهره به روستاییان برای ایجاد اشتغال پایدار خبر داد. عبدالکریم گراوند با تاکید بر نقش مهم وزارت ارتباطات در ایجاد اشتغال در مناطق شهری و  روستایی افزود: وزارت ارتباطات نقش روشنی‌بخشی و شفاف‌سازی دارد و در حوزه اشتغال نیز نقش این مجموعه غیر قابل انکار است.استاندار بوشهر با تاکید بر اهمیت همدلی و همراهی مسئولان خاطر نشان کرد: همدلی سبب هم‌افزایی و پیشرفت در امور می‌شود و هر کجا، همدلی و همراهی نباشد، پیشرفت آسیب می‌بیند و هر زمان همدلی و هم‌افزایی بوده، پیشرفت نیز حاصل شده است.

 

به گزارش مهر به نقل از استانداری بوشهر، گراوند با اشاره به پرداخت تسهیلات کم‌بهره به روستاییان برای ایجاد اشتغال پایدار تصریح کرد: پست‌بانک در اشتغال پایدار می‌تواند سنت‌شکنی کند.

وی با تاکید بر تسریع پرداخت تسهیلات کم بهره به طرح‌های اشتغال‌زایی بیان کرد: باید در چارچوبی که آیین‌نامه تعیین کرده، این تسهیلات در کمترین زمان و بدون مانع‌تراشی به افراد واجد شرایط پرداخت شود و مسئولان باید در این زمینه تسریع کنند و نظام اداری باید کمک کند.

استاندار بوشهر به مشارکت دستگاه‌های اجرایی در مشارکت طرح‌های اشتغال‌زایی پرداخت و بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی هم باید در اجرای طرح‌ها دقت کنند تا ضمانت اجرایی داشته و انحراف نداشته باشند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین