امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 دي 1396 - 09:16

اتحاد خبر: رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان مجلس پلیس استان بوشهر از محکومیت ضارب مامور پلیس که در حال انجام ماموریت بود، خبر داد.

اتحاد خبر: رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان مجلس پلیس استان بوشهر از محکومیت ضارب مامور پلیس که در حال انجام ماموریت بود، خبر داد.


به گزارش مهر به نقل از پلیس بوشهر، سرگرد حسین مرادی اظهار داشت: شخصی به نام «م.ز» به مامور انتظامی حین ماموریت شهرستان در شهرستان کنگان هجوم آورده و با ضربات چاقو وی را زخمی کرده و از صحنه متواری می شود. 

 

وی بیان کرد: با هماهنگی تیم عملیاتی پلیس کنگان متهم پس از تعقیب و گریز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل می شود. 

 

سرگرد مرادی تصریح کرد: با تلاش کارشناسان اداره حقوقی در مرجع  قضایی و ارائه مستندات و ادله موجود ، فرد ضارب به ۱۸ ماه حبس و پرداخت دیه محکوم شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/10/17 - 20:12
0
0
آفرین باید از سرگرد مرادی تشکر نمود و باید اقتدار حق و حقوق زحمت کشان پلیس را از کسانی که جرات می‌کنند به مامورین دست درازی کنند گرفته شود و مامورین مامن و پشتیبان داشته باشند البته قطعا مامورین زحمت کش ما آموزش و تربیت و تعالی لازم جهت حق و حقوق مردم را رعایت می کنند
1396/10/17 - 10:33
0
0
با سلام ، ضمن عرض خدا قوت به جناب سرگرد حسین مرادی ، واقعا پیگیری به موقع اداره حقوقی قابل تقدیر است از سردار فرماندهی انتظامی استان انتظار می رود با تشویق و قدردانی از جناب سرگرد مرادی زمینه ایجاد انگیزه خدمتی بیشتر در ایشان و سایر کارشناسان را فراهم نماید.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین