امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 دي 1396 - 11:15
سخنگوی شورای شهر برازجان در گفتگو با «اتحاد خبر»:

اتحاد خبر: نخستین جشن نفس در استان بوشهر با هدف تقدیر از خانواده‌های اهداکننده عضو در برازجان برگزار می گردد. به گزارش «اتحاد خبر»؛ نوید متین در خصوص برگزاری این همایش عنوان داشت: این همایش در جهت تقدیر و تشکر و بزرگداشت مقام خانواده های ایثارگران اهداء عضو برگزار می گردد. این همایش در سالهای گذشته در مقیاس کشوری انجام گرفته ...

اتحاد خبر: نخستین جشن نفس در استان بوشهر با هدف تقدیر از خانواده‌های اهداکننده عضو در روز یکشنبه هفدهم دی ماه با حضور مسئولین ارشد استانی، هنرمندان کشوری و خانواده‌های معظم اهداکننده عضو، بیماران پیوند شده و نیازمند پیوند در سالن کانون امام خمینی (ره) شهر برازجان برگزار می گردد.


به گزارش «اتحاد خبر»؛ نوید متین در خصوص برگزاری این همایش عنوان داشت: این همایش در جهت تقدیر و تشکر و بزرگداشت مقام خانواده های ایثارگران اهداء عضو برگزار می گردد. 


دبیر همایش نفس در گفتگو با «اتحاد خبر» افزود: این پیشنهاد از سوی شورای اسلامی شهر برازجان و با حمایت اعضای محترم شورای شهر و شهردار برازجان مطرح گردید و با توجه به نقش دانشگاه علوم پزشکی در این موضوع جلساتی با مسؤلین حوزه سلامت نیز برگزار گردید. مورد استقبال ریاست محترم دانشگاه و قائم مقام ایشان قرار گرفت که جا دارد از تلاشها و مساعدت آنها تشکر نمایم.


نایب رییس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: این همایش در سالهای گذشته در مقیاس کشوری انجام گرفته است و هم اکنون شهر برازجان و مردم میهمان نواز آن پذیرای این حرکت خداپسندانه می باشند.


وی با اشاره به اینکه ما در استان بوشهر 35 خانواده اهداکننده عضو داریم، اظهار داشت: ما از تمامی این خانواده ها دعوت گرفته و در واقع به منزل آنها رفته و فیلمبرداری کرده ایم. همچنین تعدادی از هنرمندان مشهوری چون محمودپاک نیت، بازیگر سینما و تلویزیون؛ علی کاظمی، هنرپیشه و کمدین و حامد محضرنیا، خواننده و آهنگساز نیز حضور می یابند.

 

نوید متین اضافه کرد: با توجه به کمبود جا مدعوین ما محدود هستند و از تعداد 300 نفر دعوت شده است.

 

گفتنی است، این مراسم محفلی است برای بزرگداشت بیماران مرگ مغزی، که با اهدای اعضایشان زندگی دوباره ای به انسان های دیگر می بخشند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین