امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 دي 1396 - 17:07

اتحاد خبر:شهردار برازجان در این رابطه گفت: در این مدت، کار زیرسازی  و آسفالت 2 خیابان و 4کوچه به پایان رسیده است.

اتحاد خبر:شهردار برازجان در این رابطه گفت: در این مدت، کار زیرسازی  و آسفالت 2 خیابان و 4کوچه به پایان رسیده است.

 


به گزارش اتحاد خبر،مهندس محمدی خیابان نور را یکی از این پروژه ها عنوان نمود و افزود: این گذر منشعب از خیابان امام خامنه ای (مدظله العالی)  است که  مساحت کل پروژه 3840مترمربع و میزان آسفالت آن 2560متر مربع می باشد.


وی تصریح نمود: احداث خیابان 12متری حد شمال بلوار غدیر ، از دیگر اقدامات حوزه معاونت فنی وعمرانی در این بخش می باشد که مساحت کل آن 3420مترمربع و مساحت سواره رو آن نیز 2315 مترمربع می باشد.


این مقام مسئول ضمن تشکر از حوزه معاونت عمرانی و به ویژه اکیپ آسفالت، گفت: آسفالت کوچه های آیت 2 و11  به مساحت 180 و 786 مترمربع مورد بهره برداری قرار گرفته است.


شهردار برازجان آسفالت کوچه های شهید متولی با 1280مترمربع و آزادی 9 با 909 مترمربع مساحت را از دیگر اقدامات مدیریت شهری عنوان نمود و افزود: طرح جهادی آسفالت در سطح شهر برازجان بصورت جدی ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با اجرای پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی ، گامی هرچند کوچک در مسیر توسعه وپیشرفت شهرمان برداریم.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/10/13 - 17:49
0
1
سلام
جناب آقای محمدی شهردار تلاش گر برازجان
آسفالت معابر و کوچه‌های شهر برازجان،جای بسی تشکر و قدردانی دارد اما یک سوال:
پیرزنان و پیرمردان فرتوت ساکنان محلات قدیمی شهر که به نوعی بیش از مهاجران و ساکنان محلات جدید حق آب و گل دارند به کدوم گناه ناکرده باید سالهای سال در منجلاب و آب و گل کوچه های خاکی نفس بکشند؟ و بیشتر هم و غم و توسعه‌ و آبادانی شهر صرف محلات جدید الاحداثی شود که ساکنان آن،کمتر از چند سال در آن زندگی می کنند؟
یه سر به کوچه های متعفن و خاکی محلات علی آباد ،حسبن آباد بزنید .../ص
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین