امروز: سه شنبه 06 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 دي 1396 - 13:05
کارشناس هواشناسی:

اتحاد خبر: کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان بوشهر از کاهش چهار تا هشت درجه‌ای دما در استان بوشهر خبر داد و گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم می‌شود. به گزارش «اتحاد خبر»؛ پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده وزش جریانات شمال غربی طی امروز و فردا بر روی خلیج فارس ...

هواشناسی ساحل دریااتحاد خبر: پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده وزش جریانات شمال غربی طی امروز و فردا بر روی خلیج فارس است.

به گزارش مهر؛ وی اضافه کرد: بنابراین طی این مدت خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می شود و از ظهر فردا با کاهش سرعت جریانات دریا نیز به تدریج آرام خواهد شد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: همچنین انتطار می‌رود دمای هوا طی امروز و فردا بین چهار تا هشت درجه سانتیگراد کاهش یابد.

وی افزود: بر این اساس برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان کمی تا نیمه ابری همراه با وزش باد، کاهش دما و در برخی نقاط گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی بیان کرد: جهت باد شمال غربی با سرعت ۱۸ تا ۴۸ گاهی تا ۵۴ کیلومتر در ساعت و از فردا با سرعت ۱۲ تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت ارتفاع موج دریا نیز بین ۱۲۰ تا ۲۱۰ سانتیمتر و از فردا در سواحل شمالی و مرکزی استان ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فردا زمان مد اول دریا ساعت ۳۰ دقیقه بامداد، جزر اول دریا ساعت هشت و ۱۶ دقیقه، مد دوم دریا ساعت ۱۵ و ۳۱ دقیقه و جزر دوم ساعت ۲۰ و ۳۵ دقیقه خواهد بود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/10/06 - 06:16
0
0
پانزدهم باران خدابخواد
1396/10/05 - 13:38
0
0
مردیم از گرما ^.^
1396/10/05 - 13:18
0
1
خیلی خوبه، تا یه کم هوا خنک بشه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین