امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 آذر 1396 - 16:40
مدير کل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر:

اتحاد خبر: نشست مطبوعاتی مدير کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان بوشهر به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري ساعت 10 صبح روز دوشنبه 27 آذر ماه در سالن اجتماعات اين اداره کل برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، سيد حميدرضا علم ضمن اشاره به کسب افتخارات حوزه حمل و نقل در سال 95 گفت: استان بوشهر در سالهای آینده ...

اتحاد خبر_زهره عرب: نشست مطبوعاتی مدير کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان بوشهر به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري ساعت 10 صبح روز دوشنبه 27 آذر ماه در سالن اجتماعات اين اداره کل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، سيد حميدرضا علم ضمن اشاره به کسب افتخارات حوزه حمل و نقل در سال 95 گفت: استان بوشهر در سالهای آینده به جایگاه بالاتری در حوزه حمل و نقل خواهد رسید، همچنین با توجه به اینکه راه آهن نداریم حجم بارگیری کامیون ها و جابجایی کالاها چند برابر خواهد شد و این ظرفیت حمل و نقل را بالا خواهد برد.مدير کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان بوشهر افزود: تاثیر حمل و نقل در جامعه بسیار مشهود است. اخیرا از استان بوشهر و توسط ناوگان حمل نقل بیش از 50 کامیون از وسایل ضروری اولیه تا کانکس و دیگر ملزومات به طور رایگان به مقصد کرمانشاه و به منظور کمک به زلزله زدگان بارگیری و ارسال گردید.

وی خاطرنشان کرد: در ایام اربعین یکی از اقدامات خوب ما جابجایی زوار بود که ما بیش از 1400 دستگاه اتوبوس داشتیم، بدون اینکه حتی یک مسافر در آن طرف مرز معطل بماند و حتی به مسافران استانهای دیگر نیز خدمات ارائه شد.

حمیدرضا علم با اشاره به اینکه ناوگان ما یک ناوگان جوان است، اظهار داشت: حمل و نقل در زندگی مردم نقش به سزایی دارد، امیدوارم ما بتوانیم به عنوان متولی این دستگاه در استان بوشهر به مردم خدمت نماییم.

وی اذعان داشت: استان بوشهر با داشتن 572 راه اصلی، 848 راه فرعی و بالغ بر 2 هزار راه روستایی از استانهای رده بالا در داشتن محورهای چهارخطی است.

علم ادامه داد: تنها یکی از روستاهای شهرستان جم راه آسفالت ندارد.

به گزارش اتحاد خبر،مدير کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان بوشهر در خصوص مجتمع های خدمات رفاهی در استان اظهار داشت: این مجتمع ها در استان بوشهر توسط بخش خصوصی احداث می شوند، تاکنون از 12 مجتمع خدمات رفاهی بهره برداری شده است، و 12 مجتمع نیز در حال ساخت است که از این تعداد 4 مجتمع بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی از اقدامات زیربنایی در حوزه حمل و نقل عنوان کرد: از لحاظ میانگین عمر اتوبوس های ما در سال گذشته 4.7 بوده است اما اکنون 4.5 می باشد در حالی که میانگین کشوری 9.7 است. ما در استان 450 مینی بوس داریم و میانگین عمر مینی بوس های استان ما 15 است و میانگین کشوری نیز 23.6 می باشد.

علم با اشاره به اینکه در تمام شاخص ها ناوگان جوانی هستیم، اضافه کرد: عمر ماشین های سواری استان 9.4 و میانگین کشوری 8.8 است. برای کامیون باری نیز میانگین کشوری 16.8 و میانگین استان بوشهر 9 است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین