امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 آذر 1396 - 23:33
رییس شورای شهر برازجان:

اتحاد خبر_زهره عرب: جلسه شورای شهر برازجان جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان و پیگیری مسائل و مطرح کردن برخی مصوبات شورا ساعت 20 یکشنبه 26 آذر ماه برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، مهدی نیکنام، رییس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: ما در بازدیدهای شهری به همراه همکارانم از نزدیک در جریان وضعیت شهر و مشکلات موجود قرار ...

اتحاد خبر_زهره عرب: جلسه شورای شهر برازجان جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان و پیگیری مسائل و مطرح کردن برخی مصوبات شورا ساعت 20 یکشنبه 26 آذر ماه برگزار شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، مهدی نیکنام، رییس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: ما در بازدیدهای شهری به همراه همکارانم از نزدیک در جریان وضعیت شهر و مشکلات موجود قرار می گیریم.

نیکنام با اشاره به برخی مشکلات و فشارها عنوان کرد: فشارهای بسیار سنگینی بر ما وجود دارد و در دو سه ماه گذشته نیر فشارها بر سر برخی مسائل بسیار بالا بوده است، اما الحمدلله تا اینجا پیش آمده ایم. در شرایط شورایی خواه ناخواه اختلافاتی وجود دارد و عزیزانی هستند که دوست دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند، و البته گاهی آب گل آلود نمی شود و یا اصلا ماهی وجود ندارد.
 
وی افزود: خدا را شکر می کنم که تا به امروز رضایت نسبی از شورای شهر در میان مردم وجود دارد و امیدوارم دوستان ما هیچگاه هوای ماهی گرفتن به سرشان نزند.

رییس شورای شهر برازجان در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر گفت: تسریع در حل مشکلات زیربنایی در حوزه شهری فقط به رابطه متقابل شهرداری و شورای شهر بستگی ندارد بلکه این تعامل بین تمامی شهروندان و ارگانها مورد نیاز است. لیکن هدف اصلی شورای شهر تامین رضایت مردم در کنار توسعه شهر بوده که عامل اصلی برای اعتمادسازی است، لذا برخی موارد بااهمیت از عوامل و اقدامات اصلی شوراییان می باشد.وی ضمن اولویت بندی موارد مطروحه در صحن شورا ادامه داد: احترام به اصحاب رسانه و استفاده از پیشنهادات و انتقادات آنها، پشتیبانی از جامعه ورزشی، تکریم ارباب رجوع در شورا و شهرداری، ساماندهی بازار و آرامستان، بازدید از محلات مختلف و رفع مشکلات مردم و ورود به مساجد و محافل محلی و ایجاد روابط صمیمی و تعاملات بین شورا و مردم را از موارد مهم مدنظر شورای شهر دانست.

ساحل تنگستانی، رییس کمیسیون عمران شورای شهر برازجان ضمن برشمردن مصوبات این کمیسیون اظهار داشت: پروژه فضای سبز ورودی شهر از سمت بوشهر، موزاییک پیاده رو خیابان بیمارستان، پروژه خیابان 12 متری حد غرب بازارچه ماهی و میگو، آسفالت گذر 16 متری فاز کارگر، و حدودا 38 درخواست آسفالت، ساخت پل، ورودی کوچه، چاله های خیابان ها و غیره... برخی از مصوبات اخیر ما در کمیسیون عمران می باشد.

ستار فتحی، رییس هیئت ورزشی جانبازان و معلولین با اشاره به اینکه مشکلات هیئت جانبازان و معلولین بسیار زیاد است، گفت: بحث ایاب و ذهاب، مشکلات مالی، وضعیت خانوادگی و غیره... وجود دارد. همچنین مشکلات ریالی و بحث بیمه ورزشکاران مطرح است.

وی ادامه داد: ورزشکاران فعال ما در حال حاضر 20 نفر هستند و ورزشکاران با هوش میانه (ID) نیز 40 نفر هستند.

گفتنی است در این جلسه تعدادی از شهروندان نیز حضور داشته و مسایلی از جمله سکونت گاه های غیررسمی را بیان نموده و خواستار پیگیری شورای شهر در این خصوص شدند.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/10/04 - 18:45
0
0
احسنت به همگي اعضاي شوراي شهر ،، تا ميتونند خيابانها و معابر رو آسفالت و موزاييک كاري كنيد تا شهرمون زيبا بشه
شاخص درجه و میزان پاکی و سالم بودن هوای شهر ما ، درجه و میزان عملکرد و کارایی و صلاحیت و شایستگی و توجه و عقب مانده نبودن و بروز بودن، مسؤلین مربوطه را نشان میدهد، یعنی: شاخص ارزیابی و حاصل کار آنها، میزان و درجه پاکی هوای شهر است( صرف نظر از ریرگردهای ناخوانده وارداتی و دم و دود های کارخانه سیمان مجاور شهر! ).
1396/09/27 - 03:09
0
2
مرحبا بر شورای شهر جدید برازجان که انصافا تاکنون عملکرد خوب و قابل قبولی داشته اند .حق نگهدارتان باد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین