امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 آذر 1396 - 09:18
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر گفت: ۵۵ میلیارد و ۳۲۱ میلیون ریال اعتبار برای سرفصل‌های بهداشتی و درمانی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر هزینه شد. به گزارش اتحادخبر، احمد لطفی در نشست با مسئولان و کارشناسان امور بهداشتی درمانی کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اینکه این نهاد نقش مهمی در رسیدگی...

بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) بیرجند

به گزارش تسنیم، احمد لطفی ظهر روز شنبه در نشست با مسئولان و کارشناسان امور بهداشتی درمانی کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اینکه این نهاد نقش مهمی در رسیدگی به امور بهداشتی و درمانی نیازمندان جامعه دارد اظهار داشت: کمیته امداد برای ارتقاء سلامت مددجویان تحت حمایت این نهاد، نگاه ویژه‌ای به مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی آنها دارد.

 

وی با اشاره به مشکلات مددجویان در زمینه پرداخت هزینه‌های سنگین درمانی در زمان بیماری، سوء تغذیه و  حل مشکلات مهم مربوط به بیماران خاص، صعب العلاج و زمین گیر گفت: کمیته امداد برای ارائه خدمات متنوع و مطلوب به این مددجویان با پرداخت بخشی از هزینه‌های درمانی آنها سعی در کاهش دغدغه این بیماران دارد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: مددجویان این نهاد امسال خدمات گوناگونی در زمینه‌های هزینه‌های فرانشیز خدمات درمانی، سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال، سوء تغذیه مادران باردار و شیرده، ارتقاء شاخص‌های بهداشتی، کمک به تجهیزات بیماران صعب العلاج، بیمه خدمات درمانی و بیمه تأمین اجتماعی دریافت کرده‌اند.

 

لطفی  با بیان اینکه بیش از 28 هزار نفر مددجو ی کمیته امداد استان بوشهر خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کردند خاطر نشان کرد: این نهاد در 8 ماه امسال به 28 هزار و 279 نفر مددجو با اعتباری افزون بر 55 میلیارد و 321 میلیون ریال خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه برای کمک به سوء تغذیه دو هزار و 300 کودک زیر پنج سال 11 میلیارد و 110 میلیون ریال پرداخت شده است افزود: کمک به  مشکل سوء تغذیه 40 مادر باردار و شیرده با اعتبار 499 میلیون ریال از دیگر خدمات این نهاد به مددجویان است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت فرانشیز ویژه خدمات درمانی یک‌هزار و 85 نفر مددجو خبرداد و تصریح کرد: چهار میلیارد و 819 میلیون ریال در این زمینه هزینه شده و این در حالی است که برای ارتقاء شاخص بهداشتی یک‌هزار و 310 خانوار، یک میلیارد و 229 میلیون ریال پرداخت شده است.

لطفی بیان کرد: برای تأمین تجهیزات 720 بیمار خاص و صعب العلاج، یک میلیارد و 507 میلیون ریال، برای بیمه خدمات درمانی 19 هزار و 345 خانوار، 11 میلیارد و 100 میلیون ریال و  برای پرداخت بیمه تأمین اجتماعی سه هزار و 497 خانوار مددجوی کمیته امداد استان بوشهر مبلغ 25 میلیارد و 229 میلیون ریال در 8 ماه امسال هزینه شده است./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین