امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 آذر 1396 - 12:06
نشست مجموعه شهرداری و شورای شهر با حجت الاسلام خدری

اتحاد خبر:جلسه بررسی طرح جامع شهری خارگ با حضور حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهر ،گناوه ،دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خارگ در ساختمان شهرداری برگزار شد .این نشست با هدف ارزیابی آخرین وضعیت طرح جامع شهری خارگ ، بررسی موانع و مشکلات مردم و رسیدن ...

اتحاد خبر:جلسه بررسی طرح جامع شهری خارگ با حضور حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهر ،گناوه ،دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خارگ در ساختمان شهرداری برگزار شد .

 

این نشست با هدف ارزیابی آخرین وضعیت طرح جامع شهری خارگ ، بررسی موانع و مشکلات مردم و رسیدن به سریعترین راه حل اجرایی این طرح مهم ، تشکیل شد .

 

از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه ، درخواست جمعی مسئولین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر  از حجت الاسلام خدری در خصوص پیگیری طرح جامع شهری از مراجع بالاتری چون وزیر مسکن و شهرسازی ، در خواست شهردار خارگ مبنی بر برگزاری جلسه با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، افزایش اعتبارات عمرانی شهر خارگ بود که در نهایت خارگ بتواند با بهبود زیرساختها وارد مرحله جدیدی از رشد و توسعه شهری شود .

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین