امروز: دوشنبه 30 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 آذر 1396 - 08:04
اتحاد خبر: فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396
اتحاد خبر: فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 16 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، فعال، مستقل، جاه طلب، جذاب و صلح دوست هستید. شما شخصیت منحصر بفردی دارید که باعث می شود به راحتی دوستان و اطرافیانتان را تحت تأثیر قرار دهید، اما گاهی دمدمی مزاج و بی حواس می شود. در سالی که پیش رو دارید رشد و پیشرفت بسیاری را تجربه خواهید کرد. تلاش ها و زحماتتان دیده خواهند شد و پاداشی که لیاقتش را دارید و حتی خیلی بیشتر از آنچه انتظار دارید را دریافت خواهید کرد. اعتماد به نفس شما رو به افزایش شما و عزم و اراده تان شما را قادر خواهند ساخت تا دشوارترین کارها را هم به راحتی انجام دهید. در فعالیت های اجتماعی زیادی که امسال دارید و در مهمانی ها و دورهمی ها با افراد تازه ای آشنا خواهید شد و روابط محکمی با آنها برقرار خواهید کرد. شاید حتی عشق رویاهایتان را در یکی از همین جمع ها پیدا کنید. در طول این دوره هزینه های شما بیشتر از قبل خواهند شد و اشیای با ارزشی برای خانه تان خواهید خرید. با وجود برنامه ی کاری سنگین و پر استرسی که در چند ماه اول امسال دارید از لحاظ سلامتی با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود. دی، فروردین و اردیبهشت امسال بسیار مهم خواهند بود.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما امروز به فکر این هستید که روش ها و استراتژی های خود را عوض کنید چون به این نتیجه رسیده اید که دیگر به کارتان نمی آیند و انتظاراتتان را برآورده نمی کنند. در واقع شما فکر می کنید که حداقل امروز به نفعتان است که در لحظه در مورد چگونگی واکنش نشان دادن به اتفاقات و مسائل مختلف تصمیم بگیرید و به تصورات و عقاید قبلیتان بیش از اندازه پایبند نباشید. با این حال در برنامه ریزی های قبلیتان برگ های برنده ای برای شما نهفته هستند که حیف است بخواهید بیخیال همه ی آنها شوید. امروز حسس ششم شما خیلی خوب کار می کند و هر جا دیدید عقل و احساستان با هم جور در نمی آیند بهتر است به صدای درونتان گوش کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز پرداختن به احساساتتان درهای جدیدی را برای کشف احساسات درونی و کسب شناخت بهتر نسبت به خودتان برای شما باز خواهد کرد، اما باید برای رویارویی با ناشناخته ها آماده باشید. خوشبختانه در حال حاضر شما زیاد از خودتان لجبازی نشان نمی دهید و آماده اید تا با رازهایی که از رویارویی با آنها فراری بوده اید روبرو شوید. امروز سعی کنید نسبت به افکار و ایده های اطرافیانتان ذهن بازتری داشته باشید. گوش دادن به حرف های آنها به این معنی نیست که لزوما باید افکار و عقاید خود را کنار گذاشته و هر چه آنها می گویند را بپذیرید، اما باعث خواهد شد درک بهترین نسبت به دنیای اطراف خود پیدا کرده و تغییرات لازم را نیز در افکار خود ایجاد کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما امروز تحت تأثیر گروهی قرار گرفته اید که در جهت رسیدن به هدف بزرگی دارند تلاش می کنند و حتی ممکن است برنامه های خود را کنار بگذارید تا در رسیدن آنها به اهدافی که دارند کمکشان کنید و تعهدی که نسبت به آنها احساس می کنید را به جای بیاورید. در واقع امروز هر ایده ی جالبی به راحتی شما را به خود جذب می کند و به اشاره ای اهداف و برنامه های خودتان را فراموش می کنید و تمرکز چندانی روی آنها ندارید. بهتر است مواظب باشید که این وضعیت باعث نشود از مسئولیت ها و وظایف خود غافل شوید و کارهایی که به عهده دارید را از یاد ببرید. با نه گفتن به چیزهای بی اهمیت ذهن خود روی آنچه واقعا اهمیت دارد متمرکز کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز مثبت نگری و انرژی تمام نشدنی شما به دیگران هم انگیزه می دهد که با شما در راه رسیدن به یک هدف مشترک همراه شوند و به همین دلیل خیلی خوب می توانید گروهی که خواسته و هدف مشترکی دارد را رهبری کنید. با این حال باید توجه داشته باشید که فضایی را حاکم کنید که در آن همه به جای جاه طلبی ها و منافع شخصی خود به دنبال منفعت جمع باشند و برای این کار در اولین قدم باید خودتان بتوانید به نفس خود غلبه کنید. امروز شما به دنبال بهانه ای برای حرف زدن می گردید و وقتی که شروع به حرف زدن کنید دیگر هیچکس نخواهد توانست جلویتان را بگیرد؛ کافی است بحث بر سر مسائل مذهبی، سیاسی یا اجتماعی آغاز شود تا شما تا ابد حرف بزنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و شما با افتخار و با کمال میل می خواهید استعدادهای هنری و ادبی خود را به نمایش بگذارید. با این حال اگر بخواهید خیلی فراتر از حد توانایی های معمولتان بروید احتمال این که دچار سرخوردگی شوید خیلی زیاد خواهد بود، پس اگر نمی خواهید دل خودتان را بشکنید بهتر است هدفی بیش از حد بزرگ را برای خود انتخاب نکنید. سعی کنید از افرادی که می دانید شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد کمک بگیرید. امروز تمرکز کردن روی هر کاری برای شما بسیار دشوار خواهد بود. اگر می خواهید به این وضع غلبه کنید بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که هیچ کاری را بیش از اندازه جدی نگیرید!
فـال روزانـه - Daily Omen
شما امروز آنقدر ساکت و آرام شده اید که اصلا حضورتان در جمع احساس نمی شود و همین ممکن است باعث شود تلاش هایی که در راه رسیدن گروه به اهدافش می کنید نادیده گرفته شوند. با این همه شما چندان به این موضوع اهمیتی نمی دهید و برایتان مهم نیست اگر پشت صحنه بمانید و دیده نشوید. در واقع اعتماد به نفس شما در حال حاضر به حدی است که اصلا نیازی به توجه و تأیید دیگران ندارید. شما ترجیح می دهید به جای رقابت با سایر اعضای گروهتان با آنها یک همکاری سالم داشته باشید. امروز مخفی نگه داشتن احساساتتان از شخصی که دوست دارید کار دشواری خواهد بود، اگر مصمم به انجام این کار هستید بهتر است کمی بیشتر احتیاط کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز صحبت کردن با دوستانتان، در صورتی که در مورد مسائل مهم و کاربردی حرف بزنید می تواند بسیار سازنده باشد و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار بدهد. با این که تقریبا برایتان فرقی نمی کند که موضوع صحبتتان چه باشد، اما با توجه به شرایط کیهانی موجود حرف زدن در مورد راه هایی برای افزایش درآمدتان می تواند برای شما خیلی جذاب تر باشد. امروز احتمال این که مجبور باشید مدت های طولانی در انتظار دیگران بمانید خیلی زیاد است، بهتر است یک کتاب با خودتان داشته باشید تا هم سرتان گرم شود و هم در زمان انتظار عصبی و بداخلاق نشوید.  این کار اصلا گذر زمان را احساس نخواهید کرد و شاید حتی این کار برایتان به یک عادت تبدیل شود.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما می خواهید توانایی های خود در مدیریت و رهبری را به نمایش بگذارید و انتظار دارید که عملکردتان دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال ممکن است آنقدر غرق جلب توجه دیگران شوید که از اصل مطلب غافل شوید و کار اصلیتان را فراموش کنید. شما امروز بر خلاف همیشه خیلی پرحرف شده اید و دلتان می خواهد دائم در مورد یک چیزی حرف بزنید و با به نمایش گذاشتن دانسته هایتان برتری خود را به دیگران نشان بدهید، اما گذشته از این که پرحرفی باعث می شود دیگران به حرف هایتان توجه نکنند، این کار باعث خواهد شد که خودتان هم نتوانید روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کنید. کمی سکوت می تواند احترام شما را بین اطرافیانتان افزایش دهد!
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز احساسات و افکار شما لحظه به لحظه با هم در تناقض هستند و بیان دقیق احساساتتان می تواند برای شما بسیار چالش برانگیز باشد. شما یک لحظه دوست دارید در کنار دوستانتان باشید و با آنها صحبت کنید، اما یک لحظه بعد از انها فراری هستید و دلتان می خواهد در خلوت خودتان فرو بروید. این وضعیت که در واقع تحت شرایط کیهانی فعلی به وجود آمده است. شما دارید بیش از اندازه به خودتان سخت می گیرید و این بی حوصلگی به وقت گذراندن با دیگران هم در واقع از این خود درگیری شما ریشه می گیرد. شما باید پیش از هر کار دیگری یاد بگیرید که خودتان را همین طور که هستید قبول داشته باشید، آنگاه دیگر نیاز به تأیید دیگران را هم حس نخواهید کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
هر آنچه تا دیروز نگفته باقی مانده بود امروز در وجود شما همچون آتشی شعله ور شده است و به دنبال بهانه ای می گردید تا تمام ناگفته هایتان را به زبان بیاورید. خوشبختانه بیان این احساسات و حرف هایی که تا پیش از این ترجیح داده بودید مخفی نه دارید می تواند حالتان را خیلی بهتر کند و بر خلاف آنچه تصور می کنید به بهتر شدن رابطه ی شما با اطرافیانتان کمک کند و سوء تفاهم هایی که بین شما ایجاد شده بودند را از بین ببرد. البته همه ی اینها بستگی به آن دارد که بتوانید حرف هایتان را با ملایمت و بدون نیش و کنایه به زبان بیاورید. امروز کمی به خانه تان رسیدگی کنید و خودتان را برای مهمان هایی که فردا به دیدنتان خواهند آمد آماده کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز حفظ ارتباط با دوستان و عزیزانتان برای شما از هر کار دیگری مهم تر است. شما تحت تأثیر شرایط کیهانی موجود نیاز شدیدی به وقت گذراندن با آنها احساس می کنید و دلتان می خواهد برای یک آخر هفته ی خیلی خوب در کنار انها برنامه ریزی کنید. با این حال مواظب باشید انتظارات بیش از اندازه از کسی نداشته باشید؛ بهر حال ممکن است آنها خودشان از قبل برنامه ای برای امروزشان داشته باشند که امکان تغییر آن برایشان وجود ندارد. امروز باید به خاطر داشته باشید که وعده و وعیدهای حساب نشده به کسی ندهید، شما خودتان بهتر از هر کس دیگری از محدودیت هایتان خبر دارید، پس قبل از قول دادن آنها را در نظر بگیرید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما از این که کسی بخواهد بگوید چه کار کنید و چه کار نکنید متنفر هستید، مخصوصا اگراین شخص از لخاظ مقام و رتبه بالاتر از شما باشد و احساس کنید که مجبور هستید حتما از او اطاعت کنید. اگر نمی خواهید مشکلی برای خودتان و طرف مقابلتان ایجاد شوید و بین شما درگیری ایجاد شود کارهایی که فکر می کنید حتما باید انجام شوند را بپذیرید، اما این را هم در نظر داشته باشید که به کسی اجازه ندهید از شما سوء استفاده کند. وقتی این کارها را انجام می دهید برای این که احساس بهتری داشته باشید به آینده ی بهتری که با انجام این کارها خواهید داشت فکر کنید و به خودتان یادآوری کنید که بعضی چیزها ارزش این را دارند که برخی چیزهای دیگر را برایشان قربانی کنید.


کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۳۰/ ۰۷/ ۱۳۹۷ [حدود 10 ساعت قبل]
» فال روزانه ۲۸/ ۰۷/ ۱۳۹۷ [حدود 2 روز قبل]
» فال روزانه ۰۹/ ۰۷/ ۱۳۹۷ [حدود 21 روز قبل]
» فال روزانه 1396/04/15 [حدود 1 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین