امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 15 آذر 1396 - 09:48
مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر با اشاره به وقوع زلزله در کنگان و دیر گفت: ۷ تیم ارزیاب هلال‌احمر استان بوشهر به مناطق زلزله‌زده شهرستان‌های دیر، کنگان و دشتی اعزام شد.به گزارش اتحاد خبر،حسین درویشی به وقوع زلزله در کنگان و دیر اشاره کرد و اظهار داشت: وقوع زلزله 4.9 و 3.8 ریشتری در کنگان و شهرستان دیر سبب وحشت ...

اتحاد خبر: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر با اشاره به وقوع زلزله در کنگان و دیر گفت: ۷ تیم ارزیاب هلال‌احمر استان بوشهر به مناطق زلزله‌زده شهرستان‌های دیر، کنگان و دشتی اعزام شد.

به گزارش اتحاد خبر،حسین درویشی به وقوع زلزله در کنگان و دیر اشاره کرد و اظهار داشت: وقوع زلزله 4.9 و 3.8 ریشتری در کنگان و شهرستان دیر سبب وحشت مردم این مناطق شد که بلافاصله امدادگران هلال‌احمر به این نقاط اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های جستجو و نجات هلااحمر استان بوشهر در حال ارزیابی مناطق حادثه دیده به‌ویژه مناطق روستایی هستند افزود:  7 تیم ارزیاب هلال احمر استان بوشهر به مناطق زلزله‌زده شهرستان‌های دیر، کنگان و دشتی اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اعزام تیم واکنش سریع استان بوشهر به این مناطق بیان کرد: تیم‌های واکنش سریع استان به منطقه  زلزله‌زده کنگان و دیر اعزام شدند و تیم‌های شهرستان تابع در حالت آماده‌باش کامل به‌سر می‌برند.

درویشی با اشاره به آماده‌باش بودن امدادگران هلال‌احمر افزود: امداگران هلال احمر در شهرستان‌های معین جم، کنگان، دشتی، تنگستان، بوشهر و دشتستان َآماده‌باش هستند.

وی از حضور معاونان امداد ونجات و بهداشت و درمان استان بوشهر به مناطق زلزله‌زده کنگان و دیر خبرداد و گفت: مدیریت بحران در شهرستان دیر و کنگان تشکیل و راهکارهای لازم ارائه شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر با اشاره به شارژ انبارهای امدادی شهرستان‌های کنگان و دیر خاطر‌نشان کرد: پیش‌بینی و جانمایی سالن‌های ورزشی و اماکن عمومی برای برپایی اسکان و اردوگاه در شرایط اضطراری تدوین شد.

درویشی با اشاره به رسیدگی به آسیب دیدگان از زلزله دیر بیان کرد: تعداد حادثه‌دیده 8 نفر در دیر شناسایی شد که 7 نفر از مصدومان به صورت سرپایی مداوا شدند و یک نفر از مجروحان دیری توسط نجاتگران پایگاه بین شهری جاسک به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان منتقل شد./م

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین