امروز: يکشنبه 29 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 آذر 1396 - 13:07
معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور:

اتحاد خبر: آیین افتتاحیه جشنواره نشاط اجتماعی با حضور معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور، به همت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با همکاری سازمان های مردم نهاد استان برگزار گردید. رضا محبوبی اظهار داشت: استان بوشهر در زمینه نشاط اجتماعی در کشور رتبه دوم را به خود اختصاص داده که امید است با حمایت مسئولین و حضور بانشاط و موثر ...

اتحاد خبر-سکینه صابری: جشنواره نشاط اجتماعی با حضور دکتر محبوبی معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور در سالن فجر بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ افتتاحیه مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی صبح امروز ۱۴ آذر ماه با حضور دکتر محبوبی معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور و گراوند استاندار  بوشهر در سالن فجر بوشهر برگزار گردید.

رضا محبوبی، معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور ضمن تشکر از دست اندرکاران این طرح و برنامه و تبریک میلاد حضرت محمد (ص) و امام صادق(ع) اظهار داشت: استان بوشهر در زمینه نشاط اجتماعی در کشور رتبه دوم را به خود اختصاص داده که امید است با حمایت مسئولین و حضور بانشاط و موثر شما به رتبه اول ارتقا پیدا کند.

وی ضمن یادآوری لزوم توجه مسئولان استان به جوانان ادامه داد: روی سخنم با مسئولان دستگاه های فرهنگی اجتماعی استان است، مسئولان توجه بیشتری به رشد جوانان داشته باشند.

محبوبی خاطرنشان کرد: رشد زمانی نتیجه می دهد که متعادل باشد و همزمان به مسئله دین و دنیای پر هیاهوی جوانان نیز توجه شود.

وی افزود: امیدوارم مسئولین این طرح زمینه را برای رشد همه جانبه برای جوانان استان فراهم کنند و به سلایق جوانان بیش از پیش بها دهند.

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین