امروز: شنبه 04 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 آذر 1396 - 15:51

اتحاد خبر: دقایقی پیش نادر آزاده و یوسف اطمینان از نیروهای زبده و کاربلد فوتبال دشتستان با حضور در هیأت استان نسبت به ثبت نام اقدام و رسماً کاندیدای ریاست هیأت فوتبال استان بوشهر شدند .

اتحاد خبر: دقایقی پیش نادر آزاده و یوسف اطمینان از نیروهای زبده و کاربلد فوتبال دشتستان با حضور در هیأت استان نسبت به ثبت نام اقدام و رسماً کاندیدای ریاست هیأت فوتبال استان بوشهر شدند .به گزارش اتحاد خبر،نادر آزاده که در کارنامه ورزشی خود مسئولیت های ریاست اداره ورزش و هیأت فوتبال دشتستان را دارد و نیز یوسف اطمینان داور ملی فوتبال که همه وی را بعنوان منتقد اصلی و جدّی محمد نجفی در فوتبال استان می شناسند با برنامه ای جامع و هدفمند جهت توسعه فوتبال استان بوشهر وارد این عرصه شده اند .

گفتنی است ثبت نام مجدد کاندیداهای ریاست هیأت فوتبال استان بوشهر پس از عمده ایرادات در ثبت نام قبلی که مردادماه امسال برگزار شد صورت گرفته است .

با اتمام ثبت نام کاندیداها تا یکماه آینده مجمع انتخاباتی برگزار و هیأت فوتبال استان بوشهر رییس جدید خود را خواهد شناخت .کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین