امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 آذر 1396 - 12:28
بخشدار مرکزی دشتستان:

اتحاد خبر: صبح یکشنبه کار گروه بانوان و خانواده فرمانداری دشتستان به ریاست بخشدار مرکزی برگزار گردید. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر ؛ در این آیین جواد لقمان زاده ضمن تبریک روز جهانی معلولین گفت:خدمات به این قشر جامعه اجر الهی دارد. وی ضمن گرامیداشت روز ۱۲ آذر و سالروز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران, افزود: این همان قانونیست که در...

اتحاد خبر: صبح یکشنبه کار گروه بانوان و خانواده فرمانداری دشتستان به ریاست بخشدار مرکزی برگزار گردید.

 

 

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ در این آیین جواد لقمان زاده ضمن تبریک روز جهانی معلولین گفت:خدمات به این قشر جامعه اجر الهی دارد. وی ضمن گرامیداشت روز ۱۲ آذر و سالروز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران, افزود: این همان قانونیست که در اصل سوم, بند چهاردهم و اصل بیستم آن تاکید خاصی بر حقوق یکسان زن و مرد و بهره مندی یکسان آنها در حمایت قانون دارد.

دکتر لقمان زاده در ادامه هدف از تشکیل این جلسه را کمک به ایجاد فضای تعامل و تبادل نظر و انتقال تجربه در جامعه زنان کارآفرین و بررسی راههای ارتقای مشارکت زنان در عرصه های مختلف دانست و اضافه نمود: در دولت تدبیر و امید فضای آزاد برای فعالیت های مدنی بانوان ایجاد شده و سعی در ایجاد فرصت های برابر شغلی برای زنان و مردان گردیده است. طبق آمار از پاییز ۹۲ تا تابستان ۹۶ در دولت یازدهم ۶۸۵ هزار اشتغال خالص وجود داشته که ۳۰۷ هزار مورد آن سهم بانوان بوده است.


ایشان در پایان ضمن با اهمیت دانستن حضور و نقش بانوان در حوزه سیاسی و اقتصادی, گفت: تلاش دولت دوازدهم بر این است که حضور زنان به عنوان یک ظرفیت واقعی باشد و از جنبه تئوری خارج گردد./ص
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/09/19 - 11:29
0
0
کمی بهتر از دولت قبله. ولی این دولت هم بیشتر شعار داده. خانمی که اجازه رفتن به یک ورزشگاه نداشته باشه چه فضای آزادی هست؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین