امروز: دوشنبه 30 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 آذر 1396 - 11:20
اتحاد خبر: محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: علی مطهری؛ نباید اجازه داد دختر و پسر با هر پوششی وارد دانشگاه شوند.
اتحاد خبر: محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: علی مطهری؛ نباید اجازه داد دختر و پسر با هر پوششی وارد دانشگاه شوند.
سوال؛ علی مطهری چیست؟

- علی مطهری مانند یک هواپیمای دو موتوره است که یک موتور آزادی‌های سیاسی روی بال راستش سوار است و یک موتور آزادی‌های اجتماعی روی بال چپ آن که متاسفانه موتور سمت چپش کار نمی‌کند و فقط با موتور بال راست پرواز می‌کند. اگر جزو افرادی باشد که نیمکره سمت راست مغزش فعال باشد، صددرصد مفاهیمی مثل دموکراسی و آزادی بیان در این نیمه جای گرفته و احتمالا مفهومی مانند آزادی‌های مدنی و اجتماعی در نیمکره چپ مغز این عزیز گوشه عزلت گزیده‌اند!

چطور می‌شود که یک نفر حق مخالفت با حاکمیت را بپذیرد ولی با لاک قرمز در دانشگاه مشکل داشته باشد.

آقای مطهری یک جوری می‌گویند دختر و پسر نباید با هر پوششی وارد دانشگاه شوند انگار پسرها با شلوارک و رکابی و موی بلوند وارد دانشگاه می‌شوند، دخترها هم با دامن و دِکُلته و جوراب شیشه‌ای!

وقتی آقای روحانی در کسوت روحانیت ریش‌شان را رنگ می‌کنند و وارد نهاد ریاست‌جمهوری می‌شوند عیبی ندارد ولی دخترها لاک قرمز بزنند عیب دارد؟!

ما مخالف رنگ کردن ریش رییس‌جمهور‌ نیستیم ولی این نمی‌شود که آقای روحانی ریش را رنگ کند تا خوشگل شود ولی دخترها‌ نتوانند ناخن‌های‌شان را رنگ کنند.

پس کجاست شعارهای عدالت‌خواهی‌تان؟

احتمالا با خواندن این مطلب یک اصولگرا پیدا می‌شود و می‌گوید: آیا مشکل کشور لاک ناخن دخترهای ماست؟

اینجاست که من بگویم: بله. دقیقا یکی از مشکلات اساسی کشور در دوران معاصر ورود دخترهای ما به دانشگاه با لاک قرمز است./س


کانال تلگرام اتحادخبر

برچسب ها:
طنز , اتحاد خبر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین