امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 07 آذر 1396 - 18:16
مدیر مرکز آموزش بازرگانی استان بوشهر:

اتحاد خبر: نشست مطبوعاتی مدیر مرکز آموزش بازرگانی استان بوشهر صبح سه شنبه 7 آذر ماه برگزار شد. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، مصطفی شهبازی مدیر مرکز آموزش بازرگانی استان بوشهر و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی گفت: در استان بوشهر و در کل کشور آسیب هایی وجود دارد و تنها راه برون رفت از آسیب های اجتماعی موجود در جامعه آموزش ...

اتحاد خبر_زهره عرب: نشست مطبوعاتی مدیر مرکز آموزش بازرگانی استان بوشهر صبح سه شنبه 7 آذر ماه برگزار شد.


به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، مصطفی شهبازی مدیر مرکز آموزش بازرگانی استان بوشهر و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی گفت: در استان بوشهر و در کل کشور آسیب هایی وجود دارد و تنها راه برون رفت از آسیب های اجتماعی موجود در جامعه آموزش است.
وی ضمن بیان اینکه پرورش کارآفرین در جامعه بسیار مهم است، افزود: برخی کارآفرینان می گویند در جامعه از تولید حمایت نمی شود، اما از اهمیت یادگیری مهارت های جذب مشتری، مهارت های مذاکره، مهارت مدیریت نیروی انسانی و غیره... غافل هستند.

شهبازی ادامه داد: اعتقاد ما این است که باید بر روی انسان ها کار کنیم و شخصیت های حرفه ای بسازیم.

وی با اشاره به جایگاه آموزش در سازمان ها گفت: ما در سازمان های خود آموزش را قربانی می کنیم و جامعه ما به سمت مدرک گرایی رفته است.

مدیر مرکز آموزش بازرگانی استان بوشهر اظهار داشت: در زندگی فعالیت های کنشی بسیار مهم تر از فعالیت های واکنشی می باشد و ما بایست به دنبال تاثیرگذاری بر جامعه اطراف خود باشیم.

مدیرعامل شرکت مهندسین نشاور تعالی گستر جنوب عنوان کرد: این شرکت از سال 86 و با ماموریت تغییر نگرش و تاثیرگذاری آغاز به کار کرده است. ما به دنبال ارائه جذاب و متفاوت مطالب به روز و کاربردی به جهت تاثیرگذاری آن بوده ایم و در این راستا برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی متنوع در استان جزو فعالیت های ما می باشد.

مصطفی شهبازی اضافه کرد: طراحی دوره های آموزشی مانند دوره "هفت خوان ارتباط" که شامل هفت مرحله آموزش های ارتباطی است، "فروش در زمان رکود" که شامل آموزش تکنیک های فروش می باشد، دوره "مهندسی زندگی شخصی" به جهت ایجاد تحول در زندگی شخصی و کاربرد مباحث علمی در زندگی با محور چهار مقوله "موفقیت"، "زندگی مالی"، "تغذیه" و "آمادگی جسمانی" از جمله عملکرد شرکت ما در زمینه آموزش می باشد.

وی اذعان داشت: از سال 89 نمایندگی استان بوشهر مرکز آموزش بازرگانی را گرفتیم که این مرکز زیرمجموعه صنعت، معدن و تجارت می باشد.

شهبازی خاطرنشان کرد: ما برای اولین بار خدمات پس از فروش آموزش را طراحی و طرحی به نام "سفیران موفقیت" را اجرا نموده ایم. در این راستا هر دو هفته یک بار آموزش های رایگان را برای افرادی که از آموزشهای ما استفاده می کنند برگزار می نماییم.

وی ضمن تشریح انتظارات این مجموعه از مسئولین اظهار داشت: دولتمردان ما بحث آموزش را به حاشیه نبرند و مدیران دستگاه های اجرایی باید به این موضوع توجه کنند که آموزش موتور محرک هر سازمان است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/09/08 - 16:42
0
0
بچه بغل اومد تو. ولی بچه آدم که نبود؛ آهو بچه بود. هدیه آورد بود؛ یه هدیه ناقابل. قابل شما را نداره. برای معلم عزیزش آورده بود. آخه هفته معلم و روز معلم و اینجور چیزا بود دیگه...
پاسخ: خاطره تدریس و تحصیل شما دریافت شد، لطفا نام و نام خانوادگی و عکس و شماره تماس خود را به دفتر نشریه اتحاد جنوب تحویل یا به شماره واتس آپ و تلگرام 09398733067 و09010788473 و یا ایمیل ettehadkhabar@gmail.com ارسال نمایید تا درپایگاه خبری اتحادخبر و هفته نامه اتحادجنوب نشر و چاپ شود.»
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین