امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 06 آذر 1396 - 10:09
مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر :

اتحاد خبر:مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر در مراسم معارفه شهردار آبپخش اظهار داشت: انتخاب شهردار زن نشان‌دهنده شعور اجتماعی بالای مردم آبپخش است. به گزارش اتحاد خبر، مهرداد ستوده عصر یکشنبه در مراسم معارفه شهردار آبپخش اظهار داشت: وجود سرمایه‌های انسانی گران‌بها در شهر آبپخش، از نمونه‌های بارز پتانسیل های ...

اتحاد خبر: مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر در مراسم معارفه شهردار آبپخش اظهار داشت: انتخاب شهردار زن نشان‌دهنده شعور اجتماعی بالای مردم آبپخش است.

 

به  گزارش اتحاد خبر، مهرداد ستوده عصر یکشنبه در مراسم معارفه شهردار آبپخش اظهار داشت: وجود سرمایه‌های انسانی گران‌بها در شهر آبپخش، از نمونه‌های بارز پتانسیل های این شهر است.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر، وحدت و انسجام شوراهای شهر و روستا را عامل پیشرفت و توسعه دانست و ابراز داشت: اعضای محترم شوراهای شهر و روستا باید با اتحاد و همدلی و تعامل سازنده با شهردار و دهیار، زمینه پیشرفت شهر و روستای خود را فراهم کنند.

ستوده تصریح کرد: شورا، عصاره و چکیده مردم هر شهر و روستا است و نوع رفتار و کردار  اعضای شورا، بیانگر شعور اجتماعی اهالی آن شهر یا روستا است.

وی افزود: پس باید بکوشیم با محور قرار دادن قانون در همه زمینه ها، پاسخ اعتماد مردم را بدهیم و نمایندگانی شایسته برای آنها باشیم.

ستوده با اشاره به انتخاب اولین شهردار زن استان بوشهر توسط شورای شهر آبپخش اظهار داشت: انتخاب یک شهردار زن، برای اولین بار در تاریخ سیاسی استان بوشهر نشان دهنده شعور اجتماعی بالای مردم آبپخش است؛ چون شورایی که خانم صمصامی را به عنوان شهردار انتخاب کرده، عصاره مردم فهیم شهر آبپخش است.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر با تقدیر از شورای شهر آبپخش بخاطر انتخاب یک زن به عنوان شهردار اظهار داشت: نیمی از جمعیت کشور ما را بانوان تشکیل می‌دهند و حق دارند در سطوح مختلف مدیریتی نماینده داشته باشند.

وی بیان داشت: استفاده از بانوان در سطوح بالای مدیریتی از برنامه های دولت تدبیر و امید است و استاندار محترم نیز بدین امر تاکید دارند.

مهر

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/09/07 - 10:42
0
2
بشرط حمایت قطعا بهتر از خیلی از شهردارای استان خواهند بود . ولی توی استان ما یه مسئول 99 درصد وقتش صرف حاشیه میشه/ص
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین