امروز: يکشنبه 27 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 02 آذر 1396 - 09:19
شهردار خارگ:

اتحاد خبر: شهردار جزیره خارگ گفت: به قید فوریت نواقص و مشکلات آبگرفتگی معابر در جزیره خارگ رفع خواهد شد.

اتحاد خبر: شهردار جزیره خارگ گفت: به قید فوریت نواقص و مشکلات آبگرفتگی معابر در جزیره خارگ رفع خواهد شد.


عبدالحمید صفایی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: جزیره مقاوم و اهالی شریف خارگ دارای پیشینه تاریخی عظیمی هستند و خارگ و خارگی‌ها در ایران اسلامی به‌عنوان نمونه‌های ایثار و مقاومت شناسایی می‌شوند.

وی افزود: در روزهای اخیر شاهد ناپیداری های جوی در سطح استان به‌ویژه در سطح جزیره خارگ بودیم که خوشبختانه از قبل با تشکیل کارگروه مدیریت شهری در شهرداری خارگ توصیه و تذکرات لازم به بخش‌های مختلف مدیریت شهری شهرداری خارگ داده شده بود، در حال حاضر با توجه به پایان بارش در سطح جزیره خارگ شاهد عبور و مرور نسبتا آرام و روان هستیم.

مدیریت ارشد شهری جزیره خارگ تصریح کرد: کارگروه ویژه‌ای به‌زودی در خصوص نواقص به‌وجود آمده در اولین بارش جزیره تشکیل خواهد شد و به قید فوریت نواقص و مشکلات آبگرفتگی معابر رفع خواهد شد.

وی گفت: تمامی کارکنان شهرداری باید کار جهادی را سرلوحه خود قرار دهند در ایران اسلامی هرجا کار جهادی صورت گرفته باعث آبادی و آبادانی شده، جزیره خارگ هم نباید از این قاعده خارج باشد.

صفایی خاطرنشان کرد: امیدواریم  هستیم با هم‌دلی، هم‌فکری همه دستگاه‌های اجرایی جزیره خارگ، مشارکت شهروندان و همکاری همه پرسنل شهرداری، جزیره خارگ به جایگاه اصلی در مدیریت شهر و حقوق شهروندی خود برسد و این امکان محقق نخواهد شد مگر با هم فکری و همراهی اهالی شریف خارگ./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین