امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 آذر 1396 - 11:16
اتحاد خبر: کاپیتان تراکتورسازی تا نیم فصل نمی تواند برای تیمش به میدان برود.
ورزش‌سه: مهدی کیانی بازیکن باتجربه تراکتورسازی به دلیل زخمی کردن هم تیمی اش در جریان یکی از تمرینات با چاقو از سوی کمیته اخلاق احضار شد و توضیحاتش را ارائه داد. سپس کمیته اخلاق دو ماه محرومیت قطعی و 4 ماه محرومیت تعلیقی برای او در نظر گرفت. به این صورت که کیانی دو ماه از حضور در مسابقات تراکتورسازی محروم است و اگر اقدام جدیدی انجام نداد، 4 ماه محرومیت تعلیقی اش بخشیده می شود.

محرومیت کیانی با اعتراض های پرتعداد هواداران تراکتور مواجه شد و به همین خاطر با دخالت رییس فدراسیون فوتبال قرار بر این شد تا یکماه از محرومیت کاپیتان تراکتورسازی بخشیده شود. به همین خاطر تراکتوری ها امیدوار بودند که کاپیتان شان در بازی با سپاهان برگردد و برای تیمش به میدان برود اما ناگهان نام کیانی در بین بازیکنان محروم هفته اعلام شد.

در این باره مرتضی تورک رییس کمیته اخلاق در نامه ای به دبیر کل فدراسیون فوتبال اعلام کرد محرومیت دو ماهه کیانی پابرجا است و او تا اواخر آذرماه نمی تواند برای تیمش به میدان برود. بر این اساس کیانی تا پایان نیم فصل اول قادر به همراهی تراکتورسازی نیست و از هفته شانزدهم لیگ برتر مجوز بازی اش صادر خواهد شد./ب


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین