امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 آذر 1396 - 11:09
فرماندار عسلویه خبر داد

اتحاد خبر: فرماندار شهرستان عسلویه از وقوع ۶۷ میلیمتر بارندگی در عسلویه خبر داد و گفت:‌ بر اثر بارندگی شاهد ریزش سنگ در گردنه اخند بودیم ولی این مسیر مسدود نشده است.

اتحاد خبر: فرماندار شهرستان عسلویه از وقوع ۶۷ میلیمتر بارندگی در عسلویه خبر داد و گفت:‌ بر اثر بارندگی شاهد ریزش سنگ در گردنه اخند بودیم ولی این مسیر مسدود نشده است.


عبدالله نادری در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: در روزهای اخیر سامانه بارشی در سطح شهرستان عسلویه فعال شده و شاهد بارش‌های خوبی در سطح منطقه هستیم که باعث طراوت بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه از شب گذشته تاکنون ۶۷ میلیمتر بارندگی در عسلویه ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون خسارتی بر اثر بارندگی و رعد و برق در سطح شهرستان عسلویه گزارش نشده است.

فرماندار شهرستان عسلویه اضافه کرد: بر اثر بارندگی شاهد ریزش سنگ در گردنه اخند بودیم ولی خوشبختانه این ریزش سنگ باعث مسدود شدن مسیر نشده است.

 

همه راه‌ها باز است

وی ادامه داد: با وجود بارندگی‌های شدید در این منطقه همه راه‌های مواصلاتی در شهرستان عسلویه باز است و عبور و مرور روان به راحتی در حال انجام است.

نادری بیان کرد: همه نیروهای امدادی و ستاد مدیریت بحران شهرستان عسلویه در حالت آماده باش هستند و در صورت بروز هر گونه مشکلی وارد عمل خواهند شد./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین