امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 آبان 1396 - 18:07
فرماندار دشتستان:

اتحاد خبر:جلسه تودیع و معارفه رییس شورای اسلامی شهرستان دشتستان امروز 27 آبان ماه در محل دفتر فرماندار دشتستان برگزار شد. فرماندار دشتستان با بیان اینکه  هدف از تشکیل این جلسه،  تکریم و قدر دانی از خدمات چهارساله روسا و اعضای  شورای اسلامی  شهرستان دشتستان در دوره چهارم و معارفه رییس شورای اسلامی شهرستان در دوره پنجم ...

اتحاد خبر _ اسماء بوستانی:جلسه تودیع و معارفه رییس شورای اسلامی شهرستان دشتستان امروز 27 آبان ماه در محل دفتر فرماندار دشتستان برگزار شد.

 

 فرماندار دشتستان با بیان اینکه  هدف از تشکیل این جلسه،  تکریم و قدر دانی از خدمات چهارساله روسا و اعضای  شورای اسلامی  شهرستان دشتستان در دوره چهارم و معارفه رییس شورای اسلامی شهرستان در دوره پنجم می باشد گفت:شوراهای اسلامی فرا دست از جمله شهرستان با همکاری های خوبی که با ادارات و نهاد های شهرستان داشته اند موجب خدمات شایانی به مردم گردیده اند.

 

دکتر ارسلان زارع افزود:آرزوی توفیق و سربلندی برای اعضاء جدید شورای اسلامی شهرستان دارم و انتظارم از اعضای سابق و جدید شورای شهرستان این است که همچنان و بیش از پیش ، با ادارات ،نهاد ها؛شهرداری ها و دهیاری ها همکاری کنند تا بتوانیم مسیر توسعه و بالندگی دشتستان را به نحو شایسته پیش ببریم.

 

 

فرماندار دشتستان در پایان اذعان داشت:  تجربه کار شورایی تجربه ای مفید در  نقش آفرینی این نهاد مدنی و مشارکت مردم در  تصمیم سازی و تصمیم گیری است.  شوراهای اسلامی تسهیل گر خدمات رسانی دولت و مردم هستند.

 

سید محمد حسینی رییس سابق شورای اسلامی  شهرستان دشتستان در این جلسه اظهار داشت: شورای شهرستان در این ایام تلاشهایی را در جهت حل مسائل و مشکلات شهرستان از جمله در حوزه ورزش ،برق ، بنیاد مسکن، شبکه بهداشت و درمان و عمران شهری انجام داده است و از این بابت که توانسته ایم مردم را راضی نگه داریم خرسندیم.در نهایت آرزوی توفیق روز افزون برای رییس  و اعضای شورای اسلامی شهرستان دشتستان دارم.

 

 

ابراهیم ابراهیم زاده رییس جدید شورای شهرستان دشتستان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهرستان دشتستان در دوره چهارم اظهار داشت: خرسندم که توفیق خدمت گذاری به مردم شریف شهرستان دشتستان را کسب نموده ام و امیدوارم که با حفظ همدلی و همکاری اعضای شورای اسلامی شهرستان  بتوانیم در راستای پیشرفت شهرستان دشتستان مفید و موثر باشم.

 
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/27 - 23:51
0
1
زنده باد جوان پرتلاش آقاى ابراهيم زاده
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین