امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 آبان 1396 - 11:47
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اجرای فاز نخست طرح توسعه بندر چابهار گفت: این طرح اوائل آذرماه امسال با حضور رئیس جمهور و مقامات کشورهای منطقه افتتاح می‌شود.

راستاد

اتحاد خبر: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اجرای فاز نخست طرح توسعه بندر چابهار گفت: این طرح اوائل آذرماه امسال با حضور رئیس جمهور و مقامات کشورهای منطقه افتتاح می‌شود.

 

به گزارش تسنیم، محمد راستاد صبح امروز در حاشیه بازدید از روند ساخت پایانه‌ها و اسکله‌های مجتمع بندری جزیره نگین بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پروژه مجتمع بندری نگین بوشهر بر اساس برنامه زمان‌بندی اجرا و افتتاح می‌شود اظهار داشت: پایانه و اسکله کانتینری مجتمع نگین بوشهر دارای 82 درصد پیشرفت فیزیکی است و بر اساس برنامه زمان‌بندی انتظار می‌رود تا 100 روز آینده افتتاح شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر بوشهر خاطر نشان کرد: با افتتاح پایانه و اسکله کانتینری مجتمع نگین بوشهر میزان تخلیه و بارگیری کالاهای کانتینری در بندر بوشهر افزایش قابل توجه می‌یابد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از اجرای طرح لایروبی در بندر نگین بوشهر خبرداد و افزود: پروژه اتصال به اسکله کانتینری نگین اجرایی شده که  اجرای کانال دسترسی به اسکله و پایانه یاد شده با لایروبی یک‌میلیون متر مکعب در مرحله مناقصه قرار گرفته است.

راستاد با  اشاره به حجم لایروبی در اسکله کانتینری نگین خاطر نشان کرد: برای تعمیق و دسترسی به پایانه کانتینری نگین 4 میلیون متر مکعب لایروبی می‌شود.

وی، از تکمیل پروژه فاز 3 ترمینال کانتینری بندر شهید رجایی خبرداد و گفت: با ظرفیت 2.7 میلیون تی.ایی.یو کانتینر فاز 3 ترمینال کانتینری بندر شهید رجایی اجرایی شده که بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل می‌شود.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به سرمایه گذاری 880 میلیارد تومانی در ساخت فاز 3 اسکله کانتینری بندر شهید رجایی بیان کرد: با افتتاح این اسلکه و پایانه ظرفیت تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر شهید رجایی تا سه سال آینده به 8 میلیون تی.ایی.یو کانتینر می‌رسد.

راستاد از اجرای پروژه فاز نخست طرح توسعه بندر چابهار  خبر داد وگفت: این طرح اوائل آذرماه امسال با حضور رئیس جمهور و مقامات کشورهای منطقه افتتاح می‌شود./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین