امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 آبان 1396 - 11:24
اتحاد خبر: مشکلات مالی باعث گلایه‌های تندی فوتبالیست دیگری شده و باید دید واکنش مسوولان به این موضوع چگونه خواهد بود.
به گزارش ایلنا، میثم آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در مورد روند نتیجه گیری آلومینیوم اراک با گذشت 13 هفته از لیگ دسته اول گفت: خداراشکر هفته گذشته با اینکه شرایط زمین مسابقه مناسب نبود موفق شدیم راه آهن را شکست بدهیم و پس از مصدومیتی که داشتم به دنبال بازگشت به شرایط بهتر هستم تا به تیم کمک کنم.
وی ادامه داد: امسال مشکلات زیادی داریم و خیلی دیر شروع کردیم. نسبت به تیم‌های دیگر عقب ماندیم. آقای حنطه سرمربی ما بودند ولی در هفته سوم آقای حامد بصیری سرمربی شدند. در تاکتیک ها دچار تغییر شدیم و بدشانس هم بودیم، ان شاء الله بهتر شویم.
هافبک آلومینیوم درباره شرایط مالی باشگاه و دستمزد بازیکنان گفت: شرایط مالی در حال حاضر اصلی ترین دغدغه بازیکنان است. از آنجایی که اطلاع دارم قرار نبود کارخانه آلومینیوم این فصل تیمداری کند. با وساطت آقای محمدی و چند نفر دیگر از اعضا در هیئت مدیره این مسئله برطرف شد. استاندار قبلی قرار بود در مالیات به کارخانه تخفیف بدهد و آنها نیز در قبال این حرکت تیمداری کنند. متاسفانه نه تخفیف مالیات ثبت شده و نه توقع بازیکنان حل شد. الان چند بازیکن در تیم هستیم که از چهار سال گذشته طلب داریم. برای کارخانه آلومینیوم مبلغ قرارداد ما رقمی نیست که آنها در پرداختش دچار مشکل شوند.
آقایی افزود: به ما گفتند که رئیس کارخانه اعلام کرده چون در مالیات تخفیف نگرفته حاضر نیست در ادامه لیگ هزینه‌ها را متقبل شود. ایشان می‌گفتند بومی هستند و همشهری هستیم؛ ما هیچ تفریحی به غیر از فوتبال نداریم؛ جوانان این استان باید به پارک ها بسنده کنند و شما که از شرایط شهر و اوضاع جوانان آگاه هستید؛ هزینه کردن برای یک تیم لیگ دسته اولی اینقدر سخت است که کم آوردید؟ قهرمان لیگ دسته دوم شدیم و به لیگ یک آمدیم. حتی جشن قهرمانی هم برای بازیکنان تدارک ندادند.
بازیکن آلومینیوم خاطرنشان کرد: ما به غیر از فوتبال هیچ کار دیگری نداریم و اگر این هم نباشد هیچ چیزی نداریم. من 6ماه است که هیچ پولی دریافت نکرده‌ام و باید از مغازه دار التماس کنم تا اقلام مورد نیاز همسرم و فرزندم را تهیه کنم. سوال من اینجاست که آقای اخوان، رئیس کارخانه آلومینیوم، می‌تواند اینگونه زندگی کند؟ واقعا سخت است و شاید شرایط کارخانه را در این وهله ندانیم اما هیچ حمایتی از ما نشده، از اول فصل تا الان با خروجی از استان 13 درصد از قرارداد را دریافت کردیم. جالب اینجاست که هر سال می‌گویند بیش از 8میلیارد هزینه کرده اند! این پول کجا رفته، بروید بازرسی کنید چون به جیب من بازیکن نرفته، هم باشگاه از من مالیات کم کرده و هم خود اداره مالیات. از استاندار جدید خواهش می‌کنم پیگیری کنند هزینه‌ها کجا می‌رود. اداره مالیات حسابمان را هم مسدود کرده است. هرکسی زندگی خودش را دارد و اگر قرار باشد شرایط اینطور باشد و پولی از باشگاه دریافت نکنم و از جیب خودم هزینه کنم، آنوقت کارگری کنم بهتر است!
آقایی در پایان از هواداران درخواست کرد تا با حمایت از آلومینیوم روحیه بازیکنان را افزایش بدهند: از هواداران می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند چون آنها پشتیبان ما هستند. اگر آنها وجود نداشته باشند مسئولین به راحتی تیم را منحل می‌کنند./ب


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین