امروز: يکشنبه 27 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 27 آبان 1396 - 09:16
اتحاد خبر: ملی پوش ایرانی شارلوا بلژیک موفق شد ششمین گلش را به ثمر برساند.
به گزارش ایلنا، کاوه رضایی که درخشش در لیگ بلژیک باعث شد تا کارلوس کی روش او را به اردوی تیم ملی ایران فرابخواند با پایان فیفا دی شروع موفقی داشت و در دیدار برابر میشلن موفق شد دو بارگلزنی کند.
جای گیری خوب مهاجم سابق استقلال عامل اصلی گلزنی او بود تا پنجمین گلش را با پیراهن شارلوا به ثمر برساند.چند دقیقه پس از این گل رضایی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد  ضربه دقیق و پر قدرت او دومین گلش در این بازی رارقم زد.
رضایی البته پس از گلزنی شادی نکرد و این اقدام او برای احترام به زلزله زدگان غرب ایران بود؛ کاوه با اینکه این روزها به دنبال جمع اوری کمک برای بازماندگان این حادثه است به عنوان یک بازیکن حرفه ایی با این دو گل شادی غیر قابل وصفی برای تمامی ایرانی ها مخصوصا زلزله زدگان ایجاد کرد اما حرکت هوشمندانه او مانع این نشد که هم تیمی‌هایش او را در آغوش نکشند.
دبل گل رضایی و رویای جام جهانی
این دیدار با برتری 2 برصفر شارلوا به پایان رسید.
کاوه-رضایی-3
کاوه رضایی که فصل گذشته به همراه استقلال ۹ گل به ثمر رسانده بود با باقی ماندن ۱۵هفته از لیگ بلژیک این فرصت را دارد تا ضمن شکستن رکورد فصل گذشته‌اش به دنبال تثبیت جایگاهش ابتدا در خط حمله شارلوا و سپس حضور در ترکیب تیم ملی ایران در جام جهانی باشد./ب


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین