امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 آبان 1396 - 14:02
کریمی‌اصفهانی، عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام ورهبری:

اتحاد خبر: احمد کریمی اصفهانی، عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره «بست‌نشینی» یاران احمدی‌نژاد گفت: مردم اسیر فریبکاری‌ها احمدی نژاد و یارانش نمی‌شوند و مقصران مشکلات کشور به‌خوبی شناسایی کرده‌اند.

اتحاد خبر: احمد کریمی اصفهانی، عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره «بست‌نشینی» یاران احمدی‌نژاد گفت: مردم اسیر فریبکاری‌ها احمدی نژاد و یارانش نمی‌شوند و مقصران مشکلات کشور به‌خوبی شناسایی کرده‌اند. بدین معنا که به‌خوبی آگاهی یافتند بیکاری، گرانی و تهدید بسیاری از مراکز تولیدی نتیجه این دو دوره ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد بر کشور بوده است.

 

به گزارش رویداد 24؛ تهدید به «بست‌نشینی» از سوی یاران احمدی‌نژاد (بقایی، جوانفکر و حبیب خراسانی) در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) صبح روز چهارشنبه به مرحله اجرا درآمد و طی اطلاعیه‌ای اعلام کردند که «از چهارشنبه بیست و چهارم آبان ماه 1396 به سنت آشنای «بست‌نشینی»، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) پناه می‌بریم. امید است که این توسل و استمداد موجب بیداری و تنبه کسانی شود که بااحساس قدرت مطلق، حقوق مردم را آشکارا تضییع می‌کنند.»
محمود احمدی‎نژاد و اسفندیار رحیم‌مشایی نیز عصر همان روزبه دوستان «بست‌نشین» خود پیوستند، البته این برای اولین بار نیست که احمدی‌نژاد دست به چنین تهدیدهایی می‌زند در دوران ریاست‌جمهوری خود نیز اقدام به «خانه‌نشینی» کرده بود. رئیس دولت دهم بر اساس گفته اسفندیار رحیم‌مشایی، رئیس دفتر رئیس دولت احمدی‌نژاد که نسبت به تغییر یکی از معاونان وزارت اطلاعات معترض بوده و خواستار برکناری وزیر شده بود پس‌ازآنکه از اجرایی شدن این خواسته بنا به توصیه مقام معظم رهبری ناکام ماند،11 روز خانه‌نشینی را به نشانه اعتراض نسبت به این امر برگزید که در همان مقطع زمانی بسیار مورد اعتراض هم‌طیفی‌های سیاسی خود قرار گرفت.
البته «بست‌نشینی» با «خانه‌نشینی» تفاوت دارد، اما موضوع مشترک در هردو شانه خالی کردن از پاسخگویی نسبت به تصمیمات اشتباه است. محمود احمدی‌نژاد ویاران او باید مسئولیت سیاست‌های اشتباه 8 ساله خود را بپذیرند و به‌جای تلاش برای منحرف ساختن ذهن افکار عمومی نسبت به اشتباهات گذشته و نمایش چهره‌ای ستمدیده در دادگاه حاضر شوند و تصمیم نهایی را بر عهده قاضی گذارند.
احمد کریمی اصفهانی، عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با رویداد۲۴ درباره «بست‌نشینی» یاران احمدی‌نژاد گفت: زیاد علاقه‌مند نیستم درباره آدمی که تقریباً تاریخ‌مصرفش گذشته و با توجه به اینکه مسبب مشکلات زیادی در جامعه بوده و اکنون به راه‌های مختلف برای طرح خود در بین مردم دست می‌زند و صحبت‌هایی را مطرح می‌سازد دراین‌باره که یک ریال هم سوء‌استفاده نکرده است، نظر دهم ولی باید به او گفت که تمام دزدی‌ها و سرقت‌های کلان در دولت نهم و دهم روی داد.
وی در ادامه اضافه کرد: درصورتی‌که با حسن نیت برخورد کنیم و به این نتیجه برسیم که آنان به‌طور مستقیم این امکانات مادی را برای خود هزینه نکردند، اما سوء مدیریتشان سبب سوءاستفاده‌هایی شده که به‌نظام و اعتقادات مردم لطمه زده است.
این عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در این رابطه اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد نه‌تنها مشکلات مالی به وجود آورد بلکه در اعتقادات مردم خدشه وارد کرد. لذا امروز این نوع حرکات و صحبت‌ها تنها برای طرح خود است تا مجدد بتواند وارد عرصه سیاست شود، ولی به نظر می‌رسد که مردم اسیر فریبکاری‌ها احمدی نژاد و یارانش نمی‌شوند و مقصران مشکلات کشور به‌خوبی شناسایی کرده‌اند. بدین معنا که به‌خوبی آگاهی یافتند بیکاری، گرانی و تهدید بسیاری از مراکز تولیدی نتیجه این دو دوره ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد بر کشور بوده است.
کریمی اصفهانی در این خصوص اضافه کرد: با این حساب نمایش‌هایی که برپا می‌کنند تماشاگری مردم هم آگاه هستند و نمی‌توانند آنان را با چنین رفتارهایی فریب داد.
این عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری دراین‌باره که آیا این «بست‌نشین» توهین به بالاترین مقام رسمی کشور نیست، اظهار داشت: در صحبت‌هایشان به‌تمامی مقدسات کشور توهین کرده‌اند و اینکه خود را شبیه سید جمال‌الدین دانستند، ادعای پائینی بوده است.
وی دراین‌باره اضافه کرد: احمدی‌نژاد و اطرافیان او مدعی بودند با امام زمان به‌طور مرتب مراوده دارند، درحالی‌که در احادیث تأکید شده کسانی که چنین حرکت و ادعا می‌کنند، کذاب هستند و آقای احمدی‌نژاد از آن دسته افرادی است که این حدیث شامل حال او می‌شود.
کریمی اصفهانی یادآور شد: حرکت نامعقولی که در سازمان ملل صورت گرفت و یا اینکه در جنگل ماشین دولتی را نگه می‌دارند و پس از ورود به آن سلام می‌دهند یا در هیئت دولت گاهی از صندلی خالی استفاده می‌کردند سبب وهن مردم شده و فراموش نمی‌شود، بنابراین چنین حرکاتی به شکل نخ‌نما درآمده و محلی از اعراب نخواهد داشت./ح


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/09/05 - 11:30
0
1
این اقدامات منفی جهت تبلیغ دوره انتخابات بعدی می باشد : ایشان همان انسان سال 88 می باشد هیچ تغییری نکرده است ، فقط این یک ترفند تازه می باشد جهت عوام فریبی ودروغی دیگر به مردم ایران جهت اثبات بی گناهی 8 سال ریاست جمهوری ظالمانه !!!!!
1396/08/27 - 13:52
0
3
دست همه دزدها برای ملت رو شده. لازم نیست کسی ازدزدهای دوطرف شفاف سازی کنه!
1396/08/26 - 14:37
3
0
احمدی نژاد درقلب ایران زمین جاگرفته ای ، مهدی صاحب زمان پشت وپناهت باشد .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین