امروز: دوشنبه 30 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 آبان 1396 - 12:52
مدیرکل هواشناسی بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از نفوذ سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود نقاط مختلف استان تحت تاثیر فعالیت این سامانه بارش‌زا قرار گیرد.به گزارش اتحاد خبر،نادر شفیع‌خدایی از نفوذ سامانه بارشی به استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: از روز یکشنبه هفته آینده با ورود امواج ناپایدار تراز میانی جو به استان...

اتحاد خبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از نفوذ سامانه بارشی به استان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود نقاط مختلف استان تحت تاثیر فعالیت این سامانه بارش‌زا قرار گیرد.
بارندگی هواشناسی باران
به گزارش اتحاد خبر،نادر شفیع‌خدایی از نفوذ سامانه بارشی به استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: از روز یکشنبه هفته آینده با ورود امواج ناپایدار تراز میانی جو به استان، به تدریج بر مقدار ابر در آسمان افزوده خواهد شد.

وی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود فعالیت این سامانه به صورت رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای ابتدا در مرکز خلیج فارس و برخی مناطق جنوبی استان آغاز شود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: به تدریج و با تقویت این سامانه بارش زا، از روز دوشنبه تا اواخر هفته پیش رو به تناوب مناطق مرکزی و شمالی استان نیز تحت تاثیر این سامانه قرار گیرد.

احتمال بارش تگرگ

وی افزود: عمده فعالیت این سامانه بر روی خلیج فارس و سواحل شمالی و مرکزی استان است که با تقویت و نفوذ آن به مناطق خشکی احتمال ریزش تگرگ نیز در مناطق مستعد دور از انتظار نیست.

شفیع‌خدایی اضافه کرد: همچنین طی مدت مذکور وزش شدید باد جنوب شرقی و گاهی شمال شرقی موجب تلاطم و مواج شدن دریا خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: با خروج تدریجی این سامانه در اوایل هفته آینده دمای هوا به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.

وی گفت: برای ۲۴ ساعت آینده جهت باد متغیر غالباً شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر گاهی ۹۰ سانتیمتر خواهد بود./م

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
چراغی که به صحرا رواست، به خانه حرام نیست. انگار توی این دور و زمونه همه چیز دنیا برعکس شده! از شگفتی های روزگار یکی هم اینکه در ولایت « با صاو » ما، دشت و صحرا و بیابان هم، از لحاظ پرداخته شدن از آلودگی ها و توجه شدن شان به پاکیزگی و پاکسازی های ظاهری، بر شهر ارجعیت و مزیت پیدا کرده اند! روز جمعه 26 (دیروز) که به اتفاق همراهان به شاهزاده ابراهیم میرفتیم، در راه عبور در آن هوای صبحگاهی، از زیر پل درست روبروی درب وردی ساختمان شهرداری، این نماد شهر و شهریت مان، دود کثیف و بوی متعفن نامطبوع آزاردهنده ای عین برج زهر مار و دم سمی و آتشین اژدهای دمان، به هوا بلند بود. با عحله و با غر و لند و بد و بیراه گفتن همراهان، شیشه های ماشین را بالا کشیدیم و گاز دادیم و از آنجا در رفتیم تا جان مان را نجات دهیم. وقتی بر گشتیم، هنوز هم دیوسفید خُفته به زیر پل، دود از دهانش بیرون میداد، بوئی تند و خفه کننده! وای بر ما/ص
1396/08/27 - 12:21
0
0
باران که بیاید، لااقل بخشی از زباله ها ی مسیر را با خود خواهد برد و شهر پاک خواهد شد عین دسته گل و نمره حضرات 20 میشود
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین