امروز: شنبه 04 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 آبان 1396 - 12:24
اتحاد خبر: رییس سازمان نوسازی مدارس از تخریب ۷۸ مدرسه در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: نوسازی مدارس از هفته آینده آغاز می شود.

 

اتحاد خبر: رییس سازمان نوسازی مدارس از تخریب ۷۸ مدرسه در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: نوسازی مدارس از هفته آینده آغاز می شود.
به گزارش مهر؛ محمد تقی نظر پور که به کرمانشاه سفر کرده است تا از نزدیک وضعیت را ارزیابی کند گفت: در مجموع ۷۸ فضای آموزشی با ۴۱۵  کلاس درس در استان کرمانشاه تخریب شده است.


وی به آمار تفکیکی مدارس شهرستان ها اشاره کرد و افزود: سرپل ذهاب ۲۹ مدرسه (۱۶مدرسه روستایی و۱۳مدرسه شهری با ۱۵۸کلاس)، درثلاث باباجانی۳۹ مدرسه(۱۷مدرسه شهری و۲۲مدرسه روستایی با ۱۸۶ کلاس)، درقصرشیرین ۳مدرسه با۱۸کلاس،در دالاهو و گهواره ۵مدرسه با۲۹کلاس، در گیلان غرب۲مدرسه با۲۴کلاس وجود دارد.

به گفته رییس سازمان نوسازی و توسعه ووتجهیز مدارس  عملیات ساخت فضاهای آموزشی از هفته آینده آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدارس با قدمت بالاتر از ۳۰سال تخریب شده است گفت: از ۷۵۷ مدرسه با ۲هزارو۸۵۴کلاس درس این ۵شهرستان،  ۷۸مدرسه با۴۱۵کلاس تخریب شده و غیر قابل استفاده است.

این رقم معادل۱۱درصد مدارس این مناطق است./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین