امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 آبان 1396 - 09:56

اتحادخبر: رئیس جمعیت هلال احمر دزفول گفت: کاروان بزرگ کمک های مردمی توسط جمعیت هلال احمر دزفول امروز به مقصد مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به راه افتاد.

اتحادخبر: رئیس جمعیت هلال احمر دزفول گفت: کاروان بزرگ کمک های مردمی توسط جمعیت هلال احمر دزفول امروز به مقصد مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به راه افتاد.

عظیم رضایی مرساق در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این کاروان شامل دو نیسان و یک کامیونت اقلام و یک کامیون ۱۰ تنی آب معدنی بود که عصر امروز از دزفول به مقصد مناطق زلزله زده حرکت کرد.

وی در خصوص اقلام مردمی جمع آوری شده توسط جمعیت هلال احمر دزفول توضیح داد: اقلام این کاروان شامل ۸۹۲ تخته پتو، ۱۷ تخته چادر، ۴۲ شعله لوازم گرمایشی، ۵۴۳۷ عدد کنسرو، ۶ هزار و ۷۷۸ بطری آب معدنی، ۱۴۲۱ عدد لوازم بهداشتی و شوینده، ۱۳۲ قوطی شیرخشک، ۶۵۵ کمپوت و آبمیوه، ۶۳۴ بسته لوازم بهداشتی نوزاد، ۳۲۰ کیلوبرنج، ۳۲ کیلو حبوبات، ۱۲۷ روغن،۱۲۳ ماکارانی و بالغ بر ۱۵۰۰ قرص نان بود که به همت مردم نوع دوست دزفول به جمعیت هلال احمر تا به امروز تحویل داده شده بود.

رئیس جمعیت هلال احمر دزفول همچنین با بیان اینکه کاروانهای شامل کمک های مردمی جمعیت هلال احمر دزفول در روزهای آینده نیز اقلام مصرفی و غذایی را به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال خواهد کرد از مردم دعوت کرد تا همچنان در این امر انسان دوستانه مشارکت کنند.

رضایی مرساق با تاکید بر اینکه شهروندان دزفولی کمک های خیرانه خود را به مراکز مجاز سطح شهر که با هلال احمر همکاری می کنند، تحویل دهند، یادآور شد: آستانه مقدس سبزقبا، حسینیه اعظم محله سیاهپوشان - خیابان امام خمینی شمالی و قدمگاه امام رضا (ع) در میدان افشار از جمله مراکز مجازی هستند که در راستای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم با جمعیت هلال احمر همکاری می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر مهر، از دو روز گذشته تاکنون چند کاروان شامل اقلام غذایی، دارویی، پوشاک و سایر اقلام مورد نیاز توسط گروه های مردمی و برخی انجمن های مردم نهاد و آژانس های مسافرتی دزفول که برگرفته از کمک های خودجوش مردمی است به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شده است./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین